משחק הניחושים של הזמר במסכה התחיל בכל הכוח, ובפאנל נזרקו לא מעט שמות של ידוענים שיכולים להסתתר מתחת למסכה, אבל אפשר להודות שהפתרון עוד רחוק מאיתנו. אם גם אתם לא הצלחתם להירדם ממחשבות וחיבור רמזים, אולי תשמחו לדעת שאנחנו באותה הסירה, ובמיוחד אחרי נאמבר הפתיחה המרהיב של התרנגול. חברי הפאנל התווכחו לא מעט מי יכול להיות המפורסם מאחורי התחפושת, עם שמות כמו עוז זהבי, נירו לוי וכן גם יהודה לוי, אבל אחרי לילה נטול שינה של תחקיר מעמיק, הגענו למסקנה שאנחנו תופסים דווקא את הצד של צדי צרפתי. הבמאי ניחש שצחי הלוי מסתתר לו מאחורי כרבולת התרנגול, והנה הסיבות למה אנחנו לגמרי בדעה שלנו.  

>> מי המפורסם שנחשף בפרק הבכורה? הנה פיצוח הרמזים המלא של הקרמבו

 1. גבר גבר, מחוספס וקשוח - צחי היה קצין בדובדבן ובקריירת המשחק שלו הוא לרוב מלוהק לתפקידי הגבר הקשוח שכלום לא חודר אותו. כך למשל תפקיד הקולנוע הראשון שלו היה בסרט "בית לחם" בו גילם איש שב"כ קשוח, ואי אפשר לשכוח את דמותו של נאור מ"פאודה", המסתערב המסוקס, וזה רק על קצה המזלג.
 2. שרשרת מגן דוד – כשצחי ובת זוגו לוסי אהריש הודיעו לראשונה שהם מתחתנים, הציבור עסק הרבה סביב נושא היהדות שלו, בעקבות מוצאה של כלתו. הנושא עורר עניין לא קטן והעביר לכולנו מסר חשוב על אהבה, יהדות ומה שביניהם. 
  הרמזים של התרנגול (צילום: מתוך: הזמר במסכה, קשת 12)
  שרשרת מגן דוד | צילום: מתוך: הזמר במסכה, קשת 12
 3. מה שמוביל אותנו לשרשרת עם הכיתוב "ירושלים" - העיר שבה חיות כל שלושת הדתות, ואולי נחשבת לסלע המחלוקת הדתית.
 4. תרנגול הוא חיה ססגונית ומגונדרת – בנוסף לכל העיסוקים שלו, צחי גם מדגמן, וכיום הוא הפרזנטור של אחת מחברות האופנה המובילות בארץ לצד יעל גולדמן. לא שהוא היה צריך את קריירת הדוגמנות כדי להוכיח את זה, אבל בנוסף לכל הוא כבר שנים תופס את מקומו בגאווה ברשימות הגברים הסקסיים בישראל.
 5. קטע הקלרינט והמוזיקה החסידית – בשנת 2012 צחי השתתף במופע המחודש משנות השישים ל- "איש חסיד היה", מופע ישראלי המבוסס על שירים, סיפורים וניגונים חסידיים.
 6. "המוזיקה תמיד איתי בלב, קצת התגעגעתי להביא אותה אל הבמה" - הוא התחיל כזמר והתפרסם לראשונה כשהשתתף בתוכנית הריאליטי "The Voice ישראל". לאט לאט נשאב אל עולם המשחק בתיאטרון, בקולנוע ואף בתוכניות טלוויזיה. אולי עכשיו הוא חושק להחזיר את המוזיקה שבוערת בו אל קדמת הבמה.
 7. תוף הפח - הוא היה חבר בהרכב מיומנה משנת 1999. בתחילת דרכה, הלהקה הייתה מייצרת צלילים על ידי חפצים דוממים ושונים כמו כלי אשפה, סנפירים, כדורי משחק וכדומה. 
  הרמזים של התרנגול (צילום: מתוך: הזמר במסכה, קשת 12)
  תוף הפח | צילום: מתוך: הזמר במסכה, קשת 12
 8. "אין לי שום דבר להוכיח" – עם השנים ראינו שצחי תמיד הולך עם הבחירות שלו ואף פעם לא מנסה לרצות אף אחד. במיוחד שאת יכולת השירה שלו הוא כבר הוכיח בעבר, לכן היום לא נדרש ממנו להוכיח את עצמו בשנית.
 9. בחירת השיר "Let Me Entertain You" (= תן לי לבדר אותך) – הוא חי את הבמה כבר שנים עוד ימיו במיומנה, בהופעות המוזיקה שלו ובהצגות בהן השתתף. הוא מרגיש נינוח עליה כמו שיכולנו לראות די בקלות במופע שלו, והמסר העיקרי שלו כאומן הוא: תן לי לשמח אותך.

>> רוצים עוד רמזים? היכנסו עכשיו לאינסטגרם או לפייסבוק של הזמר במסכה

למרות כל הסיבות האלו, יש שלושה רמזים נוספים שיושבים לנו בראש, אבל לא הצלחנו לפצח את הקשר שלהם אל צחי הלוי: החיבה לאופנועים, השיר "בא לשכונה בחור חדש" והשיר "יהודה יהודה". יש לכם רעיון איך הם מתקשרים אליו או שאתם בכלל בטוחים שמדובר במישהו אחר מתחת לתחפושת התרנגול?