עדן הראל, החסידה (צילום: מתוך "הזמר במסכה" | מתוך עמוד האינסטגרם של עדן הראל)
צילום: מתוך "הזמר במסכה" | מתוך עמוד האינסטגרם של עדן הראל

אם הזמר במסכה (הערב ב-21:30, קשת 12) מדירה שינה מעיניכם, תדעו שאתם לא לבד. לילות כימים, במודע ובתת מודע, אנחנו מנסים למצוא רמזים שיעזרו לנו לגלות מי הם האנשים שמסתתרים מתחת לתחפושות האלה שהיינו מתים ללבוש בעצמנו בפורים. כל פיסת סטורי, פוסט בפייסבוק או אפילו ציוץ בטוויטר נשמרים בטלפון כדי שאולי, ורק אולי, נוכל להשלים את החלק של הפאזל הזה יחד עם שאר הרמזים מהתוכנית. רגע לפני שנגיע לחשיפה של הדמות הבאה, הרשו לנו לתת לכם כמה סיבות למה אנחנו חושבים ששחר חסון צודק, והחסידה היא לא אחרת מאשר, עדן הראל.

 

>>רוצים עוד רמזים? היכנסו עכשיו לאינסטגרם או לפייסבוק של הזמר במסכה

 1. "נדדתי מהדרום אחרי שהבנתי שאני לא משתלבת בנוף"
  אחרי חיפוש קצרצר ברשת, גילינו שעדן הראל נולדה בשנות ה-70 באילת בשם אדווה הראל, וכבר בגיל 11 עזבה את העיר. כנראה שהיא לא השתלבה בנוף הדרומי של אילת ולכן עברה ללמוד במרכז בארץ. למקרה שתהיתם, היא למדה בפנימיית 'הדסים'. 
 2. "מאז שהייתי גוזל נדדתי לכיוונים אחרים"
  בהמשך לרמז הראשון, בסיום הלימודים עברה הראל לגור בתל אביב, ובגיל 18 כבר עשתה רילוקיישן ללונדון, שם הנחתה בערוץ המוזיקה הבינלאומי MTV. כעבור שש שנים ב-MTV, עזבה להודו וחיה במשך שנה כנזירה במנזר טיבטי, עכשיו תסבירו לנו איך זה לא כיוונים אחרים לגמרי?
 3. "יש לי חיבור עמוק ובלתי נפרד לשורשים שלי"
  אחרי שנדדה לארצות שונות וטיילה בעולם, חזרה הראל אל ארצנו הקטנטונת, ואף חזרה בתשובה – לשורשים העמוקים שלה כיהודייה. 
 4. החסידה היא סמל לפוריות, ו"ידועה בתא המשפחתי מעורר ההשראה שלהן. כנגד כל הסיכויים הקמתי אחד בעצמי"
  למי שלא יודע, להראל ולבן זוגה, עודד מנשה, יש שישה ילדים, שזהו תא משפחתי מעורר השראה בדיוק כמו זה של החסידה.
 5. צופית גרנט
  הראל סיפרה בעבר על הדייט הראשון שלה עם מנשה. מה הקשר לצופית גרנט? אז ככה. מסתבר שהשתיים חברות טובות, וגרנט אף ראיינה את הראל כשעוד למדה בפנימייה. מאז הן שמרו על קשר, וכשמנשה הגיע לאסוף אותה לדייט הראשון כמו ג'נטלמן אמיתי, ילדיה של גרנט צעקו לו מהחלון "עודד אמר להרים ידיים". טוב, נראה שהוא ממש לא הרים ידיים. 
  החסידה (צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12)
  חברתה הטובה של הראל, צופית גרנט | צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12
 6. "כשאני מביטה במראה אני רואה חסידה, אבל אני מרגישה שכשאחרים מסתכלים עליי הם רואים את המקום ממנו באתי ולא אותי"
  עבור הרבה אנשים, הראל היא עדיין אותה מנחה פרועה מערוץ MTV, למרות שהשנים עברו והיא מן הסתם כבר השתנתה וחזרה בתשובה. הראל, אנחנו איתך בכל מצב.
 7. ישי ריבו - "לשוב הביתה"
  אמנם אנחנו לא באמת יודעים למה נבחר כל שיר, אבל מה שאנחנו כן יכולים להגיד הוא שגם ריבו עבר בעצמו תהליך של התחזקות, כך שאולי יש במקרה קשר בין השניים.
 8. 53113 Bonn, Germany
  אם נחזור שנים אחורה, עוד בתקופתה כמנחה של ערוץ MTV, הראל הגיעה לטקס פרסי ה-EMA מתוקף תפקידה. אז למה בון? פשוט מאוד, כי בונו, סולן U2, השעין אותה על הרכב ונתן לה נשיקה בצוואר. אנחנו עדיין מנסים להתאושש כאן.
 9. תחפושת החסידה עם כיסוי הראש
  כמו שכבר נאמר, החסידה היא סמל לפוריות, וכיסוי הראש מעיד על אמונה חזקה, בדיוק כמו שיש להראל אחרי שחזרה בתשובה. בנוסף, מבנה הגוף של החסידה די מזכיר את מבנה גופה של הראל (לחדי העין).

ולמרות כל אלה, עדיין יש כמה רמזים שלא הצלחנו לפענח: מה הקשר של דן שילון ובראד פיט, איך המילה 'מטומטמת' קשורה לעדן הראל, איך מולייר ו"החולה המדומה" מתחברים לכל זה, ומה הקשר של סיגי, יולדות ב', בי"ח סורוקה, יצחק נבון ושטראוס 29, מאה שערים, ירושלים. חושבים שאתם יודעים מה הקשר או בכלל חושבים שזו מישהי אחרת? כתבו לנו, ועד אז אנחנו נמשיך לראות בלופים את הזיכרונות היפים של עדן הראל מתקופתה ב-MTV.