מאז שעלתה, "הזמר במסכה" הספיקה לכבוש לא רק את המסך ואת טבלאות הרייטינג, אלא גם לשבור את האינטרנט. ציוצים בטוויטר, פוסטים ואין ספור סטוריז באינסטגרם של סלבס שמכחישים כי הם הזמרים מתחת לתחפושת, הפכו את השעשועון המוזיקלי לתופעה כל כך גדולה כשיום אחרי התוכנית, הערכים המובילים ברשת הם של המפורסמים שנחשדים כאלה שמסתתרים תחת התחפושת. אז רגע לפני שנקבל עוד רמזים (הערב ב-21:30, קשת 12), שוטטנו לנו ברחבי האינטרנט ובדקנו - איזה קטעים אסור לפספס? הנה הם לפניכם.

>>רוצים עוד רמזים? היכנסו עכשיו לאינסטגרם או לפייסבוק של הזמר במסכה

מי שידעה לנצל את ההצלחה האדירה של התוכנית היא מכבי תל אביב, שהכריזה על הרכש החדש שלה, אלכסנדר פשיץ' עם סרטון רמזים מושקע וחשיפה דרמטית של הרכש במסכה.

 

רותם אבוהב, שקיבלה לא מעט שיחות והודעות מאנשים שתהו אם היא מסתתרת מתחת לאחת התחפושות, העלתה לאינסטגרם סרטון הבהרה מצחיק בטירוף. "אנשים מתקשרים אלי ואומרים לי 'את הפטריה? אה לא, אולי את החסידה? אולי את השפירית?' אני רוצה להודיע לכולם, אני לא הפטריה, לא החסידה ולא השפירית, אני אמא בסגר של שלושה ילדים שעושים שיעורי בית בזום", הודיעה בחגיגיות. "במצב שלי אשמח להיכנס לפטריה, במצב שלי אני גם נכנסת לפלאפל, איך אני איתכם? חבר'ה זו לא אני, תרדו ממני".

גם אדיר מילר העלה סרטון קורע שהפך לוויראלי, בו הוא מנסה שוב ושוב לשכנע את הוריו שהוא לא מסתתר תחת שום תחפושת. "אני לא השפירית אמא, אין לי שוקיים כאלה, את מכירה את השוקיים שלי. שלחתי לך תמונה בוואטסאפ של השוקיים שלי, תפתחי תראי".

View this post on Instagram

A post shared by @rotemabuhav on

 

אותה שגרה אותן שיחות...

Posted by ‎אדיר מילר - העמוד הרשמי‎ on Sunday, October 4, 2020

 

מיטל אבני העלתה חיקוי הורס של אופירה אסייג שכמו שהמגישה האהובה אומרת בעצמה - הוא לגמרי שיא השיאים. בסרטון, אופירה מפענחת מי נמצא מתחת לחשיפה וגם מגיבה לחשיפה. גם משפחת לוי מירושלים העלו טיקטוק עם החשיפה של האריה הביתי שלהם.  עמוד האינסטגרם "קרטוניש" לקח גם הוא חלק בחגיגה, והעלה את האנימציה שלו לרגע החשיפה ה"דרמטי" של רפאל מצבי הנינג'ה, כולל התגובות של פאנל המומחים.

 

גיליתי מי מאחורי המסכה

Posted by Meital Avni on Tuesday, October 13, 2020

 

קבלו את האריה הזמר במסכה ! מי זה? מי זה? מי זה? #הזמרבמסיכה #הצינור הזמר במסכה הצינור #קשת

Posted by Pini Levi on Friday, October 9, 2020

 

View this post on Instagram

A post shared by CARTOONISH | קרטוניש (@cartoonish_dude) on