אם לשפוט לפי החשיפה של החסידה החסודה, יש עוד למה לצפות. בינתיים, הזמר במסכה (מוצ"ש ב-21:30, קשת 12) נכנסת לשלבים המכריעים שלה, ובקרוב נגלה מי המפורסמים שהסתתרו מתחת לתחפושות לאורך כל הדרך. אבל לא נקדים את המאוחר, בכל זאת, רק עכשיו נפרדנו מלוסי אהריש, שנחשפה מתחת לחסידה והצליחה לעבוד כמעט על כל הפאנל (כן, בן אל, אתה ניחשת נכון פעם). אבל זה כמובן לא כל מה שקרה השבוע, וזה הזמן להתעדכן.

>>רוצים עוד רמזים? היכנסו עכשיו לאינסטגרם או לפייסבוק של הזמר במסכה

 1. חסידה חסודה. רגע אחרי שלוסי נחשפה מתחת לתחפושת, שמענו ממנה על החוויה דרך עיני החסידה. והיא לא הייתה לבד. גם בן זוגה, צחי הלוי הביע את דעתו, והגיב לשמועות שהוא האחד שמסתתר מתחת למסכת התרנגול. אנחנו כמובן מתאזרים פה בסבלנות עד שנקבל את התשובה, אבל בינתיים אפשר לספר לכם שבספארי ברמת גן כבר קראו לאחת החסידות על שם לוסי. איך זה בדיוק קרה? כל הפרטים.
  האם לוסי אהריש היא החסידה? (צילום: החסידה: מתוך "הזמר במסכה". לוסי אהריש: רשת)
  נחשפה מתחת לחסידה: לוסי אהריש | צילום: החסידה: מתוך "הזמר במסכה". לוסי אהריש: רשת
 2. מי התרנגול? צחי הוא לא היחיד שנחשד בעיני הצופים כמפורסם בתוך התרנגול, גם השם של ליאון רוזנברג עלה מספר פעמים, ואנחנו תוהים אם יש אמת בדבר. אדיר מור העלה את השאלה בפינה הקבועה שלו בתוכנית פאולה וליאון, והתגובה של פאולה הצליחה לעורר אצלנו כמה תהיות. לכו תדעו, אולי זה בכלל לא אחד מהם.
  התרנגול (צילום: מתוך: "הזמר במסכה", קשת 12)
  מי התרנגול? | צילום: מתוך: "הזמר במסכה", קשת 12
 3. עקיצה בשידור. מי שהתארחה השבוע בפאנל המומחים היא לא אחרת מאשר אילנית לוי, שלפחות הורידה ממנה את החשדות לדמות היעל. למרות זאת, כשחברי הפאנל ביקשו ממנה סתם ככה לשיר, היא סירבה. אלא שהרשת זוכרת הכל, אז הסתקרנו, בדקנו ומצאנו את האודישן שלה לאייל גולן קורא לך. ואם כבר הזכרנו את שמו של האקס, שמתם לב לעקיצה שלה בשידור? ככה זה נשמע.
  אילנית לוי מגיעה ל"הזמר במסכה" (צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12)
  העקיצה של אילנית לוי לאייל גולן | צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12
 4. התערבבנו. עוד לפני שלוסי נחשפה מאחורי המסכה, היה שם אחד שעלה כמעט בכל תוכנית. לפחות מהצד של סטטיק ובן אל. הם חשדו שהחסידה היא נועה ירון-דיין, וכשזו הגיעה לחדשות הבוקר עם ניב רסקין, היא הגיבה על כך. אז מה הילדים שלה אמרו לה, ואיך היא ענתה להם? מזל שאנחנו כבר יודעים מי זאת, אחרת היינו מתערבבים עוד יותר.
  נועה ירון-דיין והחסידה (צילום: מתוך: הזמר במסכה/חדשות הבוקר | קשת 12)
  זוכרים? פעם חשדנו שהיא החסידה | צילום: מתוך: הזמר במסכה/חדשות הבוקר | קשת 12
 5. בית השחי של הברך. אם חשבתם שלגלות מי התרנגול זה האתגר שלנו, אז השבוע הבנו שיש משימה קשה עוד יותר. את המשימה הזאת הציב עידו רוזנבלום בפני המומחים, כששאל את השאלה הלגיטימית – איך קוראים לבית השחי של הברך? כן, אותו שקע שנמצא מאחורי הברך. אז אחרי חיפוש מהיר בגוגל גילינו את התשובה, יחד עם עוד כמה עובדות מפתיעות על ברכיים שכנראה לא ידעתם.
  עידו רוזנבלום והחסידה (צילום: מתוך: "הזמר במסכה", קשת 12)
  לידיעת עידו רוזנבלום: ככה קוראים לבית השחי של הברך | צילום: מתוך: "הזמר במסכה", קשת 12
 6. סוגרת חשבון. למקרה שתהיתם, כל המפורסמים שמסתתרים מאחורי המסכה חתומים על הסכמי סודיות, מה שמחייב אותם לשקר לקרובים אליהם. אחת מאותן קרובים, היא אחותה של לוסי, שעלתה לשידור בבוקר שאחרי החשיפה, וסגרה איתה חשבון. וגם: מה לוסי חייבת לאמא שלה בעקבות ההסתרה? הנה התשובה.
  לוסי וסוזן אהריש (צילום: מתוך: גלית ואילנית/חדשות הבוקר | קשת 12)
  ככה אחותה של לוסי הגיבה לחשיפה | צילום: מתוך: גלית ואילנית/חדשות הבוקר | קשת 12
 7. מה גילינו? עם מי אופירה אסייג נפגשה באחת וחצי בלילה, לאיזו להקה יהודה לוי לא הצליח להתקבל ואיפה יש לאלי פיניש כתם לידה? פאנל המומחים של הזמר במסכה חשפו לא מעט פרטים שלא ידענו, ואם גם אתם הרמתם גבה לגבי כמה מהם, זה הזמן לבדוק עד כמה התרכזתם בפרטי המידע שהם נתנו לנו. תתכוננו, זה הולך להיות מפתיע.
  בן אל תבורי על אבא שימי (צילום: מתוך: "הזמר במסכה", קשת 12)
  מה גילינו? | צילום: מתוך: "הזמר במסכה", קשת 12