עוד שבוע עמוס בכל טוב עבר על כוחותינו, ואנחנו לגמרי עם הפנים קדימה. כבר שישה מפורסמים חשפו את זהותם ב"הזמר במסכה", כשהאחרונה ריגשה אותנו כמו שכבר מזמן לא התרגשנו. רגע לפני שניכנס שוב למערבולת רמזים וניחושים, נזכרנו במילים הנוגעות שאמרה הפטריה רגע אחרי ההדחה, בסרטונים המצחיקים שמציפים את הרשת ונסחפים יחד איתנו לתוך טירוף הזמר במסכה ובמיכל אנסקי שפסלה כמה מפורסמים אופציונליים לתחפושת הפלאפל בחתימת נשיקה. זה מה שהיה לנו השבוע.

>>רוצים עוד רמזים? היכנסו עכשיו לאינסטגרם או לפייסבוק של הזמר במסכה

 1. מי זה? על כל דמות אחת שנחשפת ומצליחה להרגיע קצת אותנו ואת צדי צרפתי, יש עוד כמה שממשיכות להטריף אותנו עם השאלה מי מסתתר מאחורי המסכה. אנחנו לא נכנעים, וממשיכים לחקור יחד עם חברנו הטוב גוגל, עד שנצליח לפתור את התעלומה. כך למשל אנחנו חושדים שמאחורי היעל מסתתרת לא אחרת מאשר גלית גיאת, ותומכים בשחר חסון שחושב שאת הטחינה שנוזלת מהפלאפל מנגב המדליסט האולימפי אורי ששון. כמו תמיד, אין לנו באמת מושג, אבל איזה מזל שיש לנו את צדי כדי שנדע לפחות מי "זה לא", אולי. 
  היעל, הפלאפל והחסידה (צילום: הזמר במסכה, קשת 12)
  דיי, צדי ואנחנו חייבים כבר לדעת | צילום: הזמר במסכה, קשת 12
 2. קוראים לזה טרפת. נראה שהזמר במסכה לא כבשה רק את מסך הטלוויזיה, אלא גם שיגעה את הרשת. עשרות פוסטים וסרטונים מופצים מדי יום עם ניסיונות לניחוש, וגם כמה הכחשות של מפורסמים שנחשדים כסלבס שבתוך התחפושות. כך אדיר מילר נאלץ לשכנע בכל פעם מחדש את אמא שלו שהוא לא השפירית, רותם אבוהב התנערה מכל פטריה (ומסתבר שבצדק) ואפילו מכבי תל אביב הודיעה על הרכש החדש שלה עם וידאו רמזים שכלל חשיפה מפתיעה. אחרי שיטוט קצר ברחבי האינטרנט, לא הצלחנו להפסיק לצחוק והגיע הזמן שגם אתם

 3. קראת לבעלי פלאפל? השבוע הגיעה אורחת מיוחדת לפאנל המומחים שהצליחה לעורר לא מעט בלגן (בקטע טוב כמובן). היא זרקה ניחוש חדש ומפתיע לגבי זהותו של הפלאפל, שאולי זה בעצם נעם טור. מי שנסחפה אחרי הניחוש הזה אחרי שקיבלה מבול של הודעות ויצאה לחקר האמת בעצמה, היא חברתה הטובה של אנסקי ובת זוגו של טור, קרן פלס. "עכשיו הוא גם פלאפל? מה עוד אפשר כבר לבקש מגבר?" כתבה פלס הנרגשת בסטורי שלה, ואנחנו לא יכולים שלא להסכים איתה.
  קרן פלס, נעם טור, מיכל אנסקי (צילום: צינו פפראצי | מתוך עמוד האינסטגרם של קרן פלס)
  מה עוד אפשר לבקש? | צילום: צינו פפראצי | מתוך עמוד האינסטגרם של קרן פלס
 4. נשיקה פסילה. כשאנסקי הגיעה לפאנל המומחים, הם עוד לא הבינו איזה נכס יש להם ביד. בזמן שכולם מנסים לגלות את זהותו של הפלאפל, האורחת הפילה פצצה עם שאלה שהצליחה לפסול שורה מכובדת מאוד של אנשים. "האם התנשקת אי פעם עם אנסקי?" שאל סטטיק אחרי שהתבקש על ידי אנסקי, והתשובה לכל מי שתהה היא – לא. אז איזה מפורסמים נשללו בעקבות שאלת הזהב הזאת? כל התשובות כאן
  מיכל אנסקי והפלאפל (צילום: מתוך הזמר במסכה | פאולה וליאון, קשת 12)
  נשיקה בטעם טחינה | צילום: מתוך הזמר במסכה | פאולה וליאון, קשת 12
 5. כוכבת נולדה. שוב. עם כל הכבוד למיכל אנסקי (ויש הרבה), הכוכבת האמתית של השבוע הייתה בכלל מיכל אחרת. רגע ההדחה של הפטריה בו היא נחשפה והתגלתה כמיכל אמדורסקי, ייזכר כאחד מרגעי החשיפה המרגשים ביותר בתוכנית. "אני כמעט 30 שנה במקצוע והתגובות שקיבלתי אף פעם לא היו על השירה שלי אלא על התדמית והחיצוניות", אמרה אמדורסקי, "בכיתי בתחפושת, לא קיבלתי תגובות כאלה מעולם". אבל איך כל הרמזים מתחברים לכוכבת? הפיצוח המלא כאן
  מיכל אמדורסקי היא הפטריה (צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12)
  מאוהבים בך אז ולעולם | צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12
 6. קוקוריקו. עוד מפורסם שהחליט להגיב השבוע על מבול הניחושים סביבו הוא השחקן צחי הלוי. אחרי שפאנל המומחים ניחש לא פעם כי הוא זה שמסתתר מאחורי התרנגול, הלוי חשף שאם היה משתתף בכלל היה בוחר להיות בתחפושת גורילה. "אני מכוון לעונה הבאה של 'הזמר במסכה'", אמר הלוי בניסיון לבלבל אותנו, "נתתי לכל שאר המפורסמים לעשות את טבילת האש". אתה לא תצליח אדוני, אנחנו עדיין חושדים בך. 
  צחי הלוי והתרנגול (צילום: מתוך: חדשות הבוקר/הזמר במסכה | קשת 12)
  זרוק לנו עצם | צילום: מתוך: חדשות הבוקר/הזמר במסכה | קשת 12
 7. אבק כוכבים. בין כל המפורסמים שמופיעים ונחשפים על הבמה, יש עוד כמה כוכבים לא קטנים שיושבים בפאנל המומחים ומנסים לחבר את הרמזים לגלות מי מסתתר מאחורי המסכה. אז כדי שנכיר גם אותם קצת יותר טוב רצינו לדעת כמה אתם באמת יודעים על הצמד המוזיקלי האהוב סטטיק ובן אל, ואחרי שכבר הכרתם טוב את העבר של אופירה, ארגנו מפה אסטרולוגית עבורה שתבדוק מה הכוכבים צופנים לה בעתיד.
  זה מה שקורה מאחורי הזמר במסכה (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
  פאנל הכוכבים שלנו | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12