אמש (שני) הגיעה לראשונה אורחת לפאנל הזמר במסכה, שבאה לעזרת חבר. הזמרת מירי מסיקה נתנה את משנתה בניסיון לזהות מי מסתתר מאחורי התחפושות, ואמנם אנחנו לא יודעים אם הצליחה לנחש במי מדובר, אבל מה שבטוח הוא שתפסה את מקומו של צדי צרפתי וגילתה לנו מי זה לא. כשהיא ניחשה שמתחת לדרקון מסתתר צביקה הדר והתאכזבה לגלות שטעתה, הזמרת חשפה פרט מעניין במיוחד על עברה המשותף עם צביקה, ולא אחרת מאשר מרגלית צנעני, מרגול בשבילכם.

"חוץ מהתוכנית הזאת הייתי בעוד שולחנות רבים מאוד", אמרה האורחת את מה שכולנו כבר יודעים. "אז באחד מהם היינו בשטח בבסיס צבאי עם מדים, ישנתי במיטת קומתיים עם מרגול, היה נורא נחמד. כמובן שאני נדפקתי בקומה למעלה, מרגול מאוד מפחידה, היא מחליטה. אם היא אמרה שאת למעלה – את למעלה, זהו, אין כאן בחירה".

>>רוצים עוד רמזים? היכנסו עכשיו לאינסטגרם או לפייסבוק של הזמר במסכה

מרגע חשיפת מסיבת הפיג'מות המושלמת הזאת, שתודו שאין אחד שלא היה רוצה לקחת בה חלק, עזבנו לרגע את משחק הניחושים ולא נרגענו עד שמצאנו את הסיטואציה הקוסמית המדוברת הזאת. מסתבר ששופטי העונה התשיעית של כוכב נולד והמנחה דאז חיפשו את הכוכב הבא גם בבסיסי צה"ל השונים, ויצאו למסע בשטח שגרר לא מעט סיטואציות מצחיקות. ביניהן לילה אחד בבסיס, שכל החבורה נאלצה לישון יחד בחדר עם מיטות קומתיים. אנחנו ממש כאן בשבילכם (וגם קצת בשבילנו), כדי להיזכר ברגעים המדהימים האלו.

"הייתי זמרת השנה ארבע פעמים ברציפות, אתה לא מתבייש?", נזפה מירי שפחות התחברה לתנאי השטח, "לאן אתה מביא אותי?". גם חברתה למיטת הקומתיים מרגול, לא הייתה נינוחה במיוחד וצחקה על הישנה מעליה: "אלוהים ישמור, זמרת השנה עלק". אבל זה לא הרגיע את מירי, שהמשיכה להתלונן: "בא לי לבכות, יש דברים במזרן שלי", ומרגול ענתה בתגובה הטובה בעולם: "אז אולי נארגן הופעה, אני אופיע בפניהם".

כל הדאחקות המשיכו עד השעות הקטנות של הלילה, ובבוקר מרגול מצאה לצערה את מירי ישנה במיטה שלה. זה בהחלט היה סרטון ששווה להיזכר בו, ועכשיו כשאנחנו רגועים נחזור לשאלה הבאמת חשובה – מי מסתתר מאחורי המסכה? אורחת הפאנל תנסה את מזלה גם הערב (שלישי ב-21:30, קשת 12), וכולנו תקווה שתחשוף עוד כמה סיפורים ששווה לעשות עליהם גוגל.