אם חשבנו שרמזים נוספים רק יקלו על מלאכת הניחוש, הרי שהפרק השלישי של הזמר במסכה הוכיח לנו שטעינו. הרמזים החדשים גרמו לפאנל המומחים לחשב מסלול מחדש, והאמת? גם אנחנו התחלנו לפקפק בעצמנו ובכל הניחושים שלנו עד כה. כי מי אנחנו ומה אנחנו בכלל? ועכשיו ברצינות, אמנם בשבוע שעבר היינו בטוחים שהיעל היא לא אחרת מאשר הדוגמנית ואשת העסקים, נטע אלחימסטר, אבל עכשיו כל הקלפים נטרפו. אנחנו לא יודעים מי מסתתרת מאחורי המסכה, ואילנית לוי לא מכחישה אבל גם לא מאשרת את החשדות ברשת, אבל אם היינו צריכים לנחש, תחושת הבטן שלנו הולכת דווקא עם הניחוש של סטטיק ובן אל, שאומרים שזאת לגמרי היא. אז איך הגענו לזה? הנה הפרטים.

>> רוצים עוד רמזים? היכנסו עכשיו לאינסטגרם או לפייסבוק של הזמר במסכה

 1.  העוגן. עוגן כמובן מתקשר לנו לנמל, ובעיר הולדתה של אילנית, חיפה, יש אחד כזה וזה גם מה שמקשר אותנו לרמז מפרק הבכורה, שם הופיע חץ שמסמן לכיוון הכרמל. בנוסף, העוגן הזכיר לנו את הפוסט המרגש שהעלתה לוי עם התפרצות נגיף הקורונה, בו הודתה לילדיה על כך שהם "עוגן, אור, חיות ושפיות" בתקופה הקשה.
 2. נווה אילן. מי שעוקב קצת אחרי מלכת היופי לשעבר, יודע שהיא נשואה באושר לאלירז שדה, שפרץ לתודעה כשזכה בעונה השנייה של "האח הגדול". איך זה קשור? בית האח נמצא בהרי ירושלים, בקריית התקשורת נווה אילן.
  הרמז השני: היעל (צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12)
  מה תעודת הזהות אומרת? | צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12
 3. "שמחתי לקבל הכרה אבל על העבודה הקשה שלי ולא על שום דבר אחר". אילנית לוי פרצה לחיינו כשזכתה בתואר מלכת היופי של ישראל בשנת 2001, ומשם פצחה בקריירת דוגמנות, אך כמו שגילינו ברשת, את החותם המרכזי שלה השאירה כמגישת טלוויזיה בתוכניות שונות, שהבולטת מכולן היא כמובן תוכנית האירוח "גלית ואילנית". בכך, הוכיחה לוי את חוזקה כאישה והיא מהווה דוגמה והשראה לנשים רבות בישראל.
 4. היהלום. בכל מה שקשור לרמז מתוכנית הבכורה, מצאנו משמעות כפולה. המשמעות הראשונה קשורה לשמו של אחד הלהיטים הגדולים של בן זוגה לשעבר, אייל גולן ששר את "לקנות לך יהלום" והשנייה מתקשרת לקמפיין שעשתה למותג התכשיטים ""DF-Dimonfire.
 5. הכניסה לגילאי 20 ומעלה בלבד. מסתבר שאילנית לוי הפכה למלכת היופי כשהייתה בת 19 בלבד ככה שלא בדיוק יכולה הייתה להיכנס למקומות שהתירו כניסה לגילאי 20 ומעלה. בנוסף, שימשה כמארחת בתוכנית "20 בלילה".
  הרמז השני: היעל (צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12)
  למה רק מעל גיל 20? | צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12
 6. סרחיו ראמוס. למי שלא בקיא בכדורגל, נספר כי סרחיו ראמוס הוא קפטן קבוצת הכדורגל של ריאל מדריד, אז מה הקשר לדעתנו? מעבר לעובדה שבן זוגה הנוכחי, אלירז שדה, כיכב ב"גולסטאר" ושהאקס אייל גולן היה כדורגלן, בנה הבכור ליאם ידוע כאוהד ריאל וצפה לא פעם בקבוצה יחד עם אביו. יותר מכך, ליאם זכה לפגוש את קפטן ריאל מדריד כשזה הגיע לישראל עם נבחרת ספרד למשחק מול הנבחרת הלאומית.
 7. בחירת השירים. עד כה שמענו את היעל שרה שני שירים שיושבים בול על לוי. מצד אחד, "מיליון דולר", רמז לתואר מלכת היופי שקטפה, ומהצד השני "I'm Every Woman" של שאקה קאן, שנחשב לאחד מהמנוני הנשיות הגדולים אי פעם. אגב, אם חשבתם שמדובר בביצוע של זמרת אתם לא טועים, בצעירותה הייתה לוי חברה בלהקת הנוער הלאומי ואפילו הספיקה להוציא סינגל בשם "כשהיית איתי".

ובכל זאת, יש לא מעט רמזים שלא הצלחנו לפענח כמו הפתק שקיבלה היעל במועדון הריקודים אבל היעל ממשיכה איתנו גם לפרקים הבאים (הערב ב-21:30, קשת 12) ככה שבקרוב נקבל עוד רמזים שיעזרו לנו להבין מי נמצאת מתחת לתחפושת.