בואו נשים דברים על השולחן, אם חשבתם שאנחנו יודעים מי המפורסמים מאחורי המסכה ופשוט יודעים לשמור סוד ממש טוב - אתם לגמרי טועים. בדיוק כמוכם גם אנחנו נכנסו לטרפת הניחושים האינסופיים. אחרי שהתאוששנו מהתחפושות הסופר מושקעות שנחשפו אמש (שלישי) ב"הזמר במסכה", היה זה הפופקורן שגרם לנו לאבד את זה. למה? טוב ששאלתם.

הפופקורן אמנם עלה אחרון לבמה, אבל הביא את צוות הפאנל לרמות אחרות של בלבול ושמות מאוד מעניינים נזרקו שם באולפן. מה שמשך באמת את תשומת הלב היו דווקא סדרת הסטוריז המכחישים של ניקול ראידמן, שחלק מחברי הפאנל היו משוכנעים שהיא על הבמה. האם ראידמן עושה לנו פה תרגיל כדי שלא נחשוף אותה מוקדם מדי? פייר, אנחנו מבולבלים. אז יצאנו לחקור את התיאוריה של אופירה אסייג וסטטיק ובן אל, עקבנו אחרי הרמזים וחזרנו עם מספיק סיבות כדי לחשוב שבאמת יש סיכוי שניקול ראידמן מסתתרת מאחורי הפופקורן.

 1. גלית ויואב מתוכנית הבוקר. הקשר בין גלית גוטמן לניקול ראידמן מתבטא לא רק בראיונות שהעניקה לא פעם ראידמן לתוכניות השונות של גלית, אלא גם קשר חברי קרוב. המגישה האהובה הייתה אורחת במסיבת יום ההולדת 32 של ראידמן, מסיבה שהפכה למסיבת אירוסים אחרי שבן זוגה לשעבר של המעושרת, מיכאל צ'רנוי, כרע ברך והציעה לה נישואים.

  >> מי המפורסם שנחשף בפרק השני? הנה פיצוח הרמזים המלא של הקקטוס

 2. ערוץ הכנסת. כולנו מכירים את הדעות הפוליטיות של ראידמן, שלא מפחדת להגן על ראש הממשלה בנימין נתניהו וגם את הקשר הקרוב שלה לשרה נתניהו. אבל גם אם מסתכלים מעבר לקשר עם הגברת הראשונה, ראידמן הדעתנית פלרטטה לא פעם עם הרעיון של להיכנס לפוליטיקה, אז לגמרי יכול להיות שהתמונה של יועז הנדל מדוכן הכנסת היא הרמז לקריירה העתידית שלה.

  הרמזים של הפופקורן אקסטרה 1 (צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12)
  הכנסת, נבואה לתחנה הבאה של ניקול ראידמן? | צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12

 3. הפסנתרן. למי שלא מכיר, נספר ש"הפסנתרן" של רומן פולנסקי הוא אחד מסרטי השואה המצליחים, הכואבים והטובים שנעשו, אבל מה הקשר לניקול? למי שהספיק לשכוח, שעות ספורות לפני ערב יום הזיכרון לשואה ולגבורה פרסמה תמונה בה היא וילדיה לובשים טלאי צהוב. אותה תמונה עוררה סערה גדולה ופתחה דיון האם מדובר במשהו שמוזיל את זיכרון השואה או דווקא עוזר להנציח אותו? כשלוקחים בחשבון את העובדה שסבתה של ניקול הייתה ניצולת שואה, אפשר בהחלט להבין את הקשר בין אותו סרט לראידמן.

  >>רוצים עוד רמזים? היכנסו עכשיו לאינסטגרם או לפייסבוק של הזמר במסכה

 4. "רציתי לבוא לתוכנית כי זו חוויה מאוד נקייה, לא שיפוטית". עוד לפני שניקול הספיקה לשחרר סינגל ראשון, אנשים ביקרו את המוזיקה שלה בטענה שהיא מנסה לקנות קריירה מוזיקלית. המשפט שאמרה הפופקורן בכתב החידה, הוא אולי הרמז העבה ביותר לכך שיכול להיות שמדובר בניקול, שמנסה לקבל כאן חוויה נקייה שתאפשר לאנשים לשפוט אותה לפי כישרון השירה שלה, ולא לפי מי שהיא.
 5. הכרישים. אם היינו צריכים לשים ליד המילה "כרישה" במילון תמונה זו כנראה הייתה תמונה של ניקול ראידמן, שהראתה לנו לא פעם כי היא אישה דעתנית, נחושה וחזקה לפחות כמו הכרישים מהתוכנית האהובה.

  הרמזים של הפופקורן אקסטרה 2 (צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12)
  הכרישים - האם יש יותר כרישה מניקול? | צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12

 6. גיא פינס. מעבר לעובדה שניקול מסוקרת בדרך קבע בתוכנית הבידור המובילה, זו גם הייתה הבמה בה בחרה להגיב לראשונה לפרידה ממיכאל צ'רנוי.

 7. "קראו לי גולדרית ולעגו לזוגיות שלי". במשך שנים נאלצת המעושרת להתמודד עם ביקורות על הקשר הזוגי שלה עם מיכאל צ'רנוי, כשרבים טענו שהיא איתו רק בשביל הכסף ולא מתוך אהבה ואף לעגו לא מעט על פער הגילאים בין השניים.

 8. "חיה את החלום ולא אכפת לי מה אומרים". ולמרות כל הביקורות – ניקול אף פעם לא הסתירה את העושר שלה ולא התביישה להראות שהיא מבחינתה לא מצטערת על מי שהיא אף פעם ולא ממש מתייחסת לביקורות. הפזמון של שירה "אישה קטנה עם כוח", הכולל את השורה "החיים שלי יפים ולא מצטערת", מתייחס בדיוק לזה.

 9. הביצוע ל-"Fuego" של אלאני. השיר שהפופקורן שרה לא רק מרמז על אישה חזקה וחריפה, אלא גם מקשר אותנו לאירוויזיון, שאיתו מפלרטטת ראידמן לא מעט. רק בתחילת השנה ראידמן חידשה את השיר "Shake It" , שייצג את יוון באירוויזיון יחד עם המבצע המקורי, סאקיס רובס. 

למרות זאת, יש כמה רמזים שלא ממש הצלחנו להבין כמו משה בתיבה, התמונה של לאונרד כהן ואיך קארין גורן קשורה לניקול, אבל הפופקורן לגמרי ממשיכה בתחרות ככה שיש עוד רמזים שנגלה בקרוב מאוד.