אם לשפוט לפי פרק הבכורה של הזמר במסכה, יש לנו עוד כמה רמזים לעבור כדי להגיע לזיהוי ודאי של כל התחפושת המרהיבות. הצצה קטנה אל עבר חברי הפאנל, יכולה להראות עד כמה הדעות באמת חלוקות, אבל בכל הנוגע למפורסמת בתחפושת היעל, כמו צדי צרפתי, אנחנו לגמרי בצד של סטטיק ובן אל תבורי. אחרי שואו שהוכיח מעל לכל ספק שיש ליעל שלנו כישרון מלידה, אפשר לשים את הניחוש בזהירות על הדוגמנית ואשת העסקית, נטע אלחמיסטר. למה? הנה שש סיבות.

>> מי המפורסם שנחשף בפרק הבכורה? הנה פיצוח הרמזים המלא של הקרמבו

 1. תביא לה יהלום. כבר בפתיחה של כתב החידה, ראינו שהיעל מקבלת יהלום גדול. גם אלחמיסטר קיבלה בשנה האחרונה טבעת מבן זוגה, הכדורגלן רמי גרשון, איתו היא נמצאת בזוגיות כבר למעלה משש שנים. מה שמוביל אותנו לרמז הבא. 
 2. סרחיו ראמוס. לפי הרמז הזה, אופירה אסייג אמנם טענה שקורל סימנוביץ' היא האחת שמסתתרת מתחת לתחפושת היעל, אבל לנו יש תחושה שאת הקול של סימנוביץ' היינו מזהים מיד. אז נמשיך עם קו המחשבה של סטטיק ובן אל, ונגיד שגם הכדורגל וגם הדמיון בין השם של ראמוס לרמי, מטה פה את הכף לטובתה של אלחמיסטר. 
  הרמזים של היעל (צילום: מתוך: הזמר במסכה, קשת 12)
  איך סרחיו ראמוס קשור לנטע אלחמיסטר? | צילום: מתוך: הזמר במסכה, קשת 12
 3. "כל חיי הקפדתי לטפס באופן עקבי למעלה". מבט חטוף בחשבון האינסטגרם של אלחמיסטר מראה שמספר העוקבים שלה אכן מטפס באופן קבוע למעלה, ולמעשה היא הישראלית שמדורגת במקום השלישי מבחינת מספר העוקבים - אחרי גל גדות ובר רפאלי. ככה שהרמז הזה מתיישב עליה בול, והאמת, אחרי הופעה כמו שלה, אנחנו צופים שהיא תטפס למעלה עוד יותר.
 4. הכרמל. לא מעט מקומות ראינו ברמזים של היעל, ואם הבנתם מה פשר העיר גבעתיים, נשמח שתעדכנו אותנו בהקדם כי אנחנו עדיין מנסים לפצח. אבל את החץ לכיוון הכרמל דווקא נראה לנו שזיהינו היטב. בן זוגה של אלחמיסטר הרי משחק במכבי חיפה, ואיפה העיר חיפה ממוקמת? על הר הכרמל. יפה, לפחות אחד ועוד אחד אנחנו לגמרי יודעים לחבר. 
  הרמזים של היעל (צילום: מתוך: הזמר במסכה, קשת 12)
  אל הכרמל. | צילום: מתוך: הזמר במסכה, קשת 12
 5. "אני רגילה להיות קולנית, להביע את עצמי ובטח לא יודעת לא לבלוט בשטח". אם קראתם ראיון או שניים עם הדוגמנית, וודאי הבנתם שלאורך חייה היה לה קשה להיבלע מאחורי הקלעים. לא סתם אלחמיסטר הגיע למקום שבו היא נמצאת היום, אז כושר ביטוי והבעה עצמית, הם לגמרי פלוסים שאפשר לזקוף לזכותה. 
 6. מיליון דולר. איך שהיעל נכנסה, תבורי מיד הצהיר שזו דוגמנית. בהתחלה אמנם היססנו לצאת בהצהרות, אבל אחרי שפתחה את הפה והחלה להפגין את הביטחון שלה על הבמה, הבנו שהוא לגמרי צודק. מה גם, שהשיר מיליון דולר מדבר על מראה חיצוני, והקשר הוא כנראה לעולם האופנה, מה שמחזיר אותנו לאלחמיסטר. 

>> רוצים עוד רמזים? היכנסו עכשיו לאינסטגרם או לפייסבוק של הזמר במסכה

תראו, כמובן ששום דבר עדיין לא וודאי, ויש עוד כמה וכמה רמזים שאנחנו מנסים לפצח. למשל המספר 666,666 שנכתב על הצ'ק, התאריך 18.07.20 והחושה של אבא שעם הסגר הנוכחי זרקה אותנו מיד לגעגועים לסיני. מכאן, יש עוד דרך ארוכה לפנינו ורמזים רבים, אז אם יש לכם ניחוש מושכל מוזמנים לשתף, ואם לא – פשוט תמשיכו לעקוב כמונו (שלישי ב-21:30, קשת 12). אז, מה קורה נטע?