אמש (ראשון) הגיעה לפאנל המומחים שופטת "מאסטר שף", מיכל אנסקי, ומהר מאוד השתלבה בתוך סאגת הניחושים מסביב. לאחר הביצוע של הפלאפל, שגרם לנו לרצות חצי מנה בשביל הנחמה, חברי הפאנל התבקשו לנחש במי מדובר. סטטיק ובן אל התחילו עם הניחוש שהם דבקים בו – מייקל לואיס, ובדיוק אז אנסקי התפרצה והציעה לסטטיק לשאול שאלה שאולי תצליח להסגיר את המפורסם שעומד מאחורי מסכת הפלאפל. או יותר נכון, אולי תצליח לשלול לפחות בן אדם אחד. אחרי התלחששות קצרה עם סטטיק, הוא שאל את השאלה שלה: האם התנשקת אי פעם עם אנסקי? התשובה הייתה לא. מן הסתם, ישר הלכנו לבדוק - איזה עוד מפורסמים נשללו בעקבות השאלה? אז הנה מי שאפשר למחוק מרשימת הניחושים. תכינו את הטיפקס.

מייקל לואיס

אפשר להודות שחשדנו בלואיס מהרגע הראשון. כמעט הכל הסתדר שם, מהגובה של הפלאפל, דרך הדוגמנות ועד לתחום הספורט שמאפיין אותו כל כך. גם כשהגיב בשלילה לשמועות שהוא זה שמסתתר מתחת לתחפושת, עדיין היה לנו שביב של תקווה, אבל עכשיו נראה שזהו, הניחוש ירד לטמיון. או כך לפחות טוענת אנסקי, כי עד לרגע זה לא ידענו על הבוסה בין שניהם. אז מה בדיוק קרה שם? הלוואי והייתה לנו תשובה מדויקת כמו על המפורסם הבא שירד מהפרק.

>>רוצים עוד רמזים? היכנסו עכשיו לאינסטגרם או לפייסבוק של הזמר במסכה

ליאור מילר

יחד עם השאלה שלה, אנסקי החזירה אותנו 14 שנה אחורה, ישירות אל הזוגיות עם מילר שהתחילה כרומן מאוד מבטיח. השניים גרו יחד בכפר שמריהו, והתארסו יחסית מהר. אלא שחצי שנה אחרי והעניינים לא בדיוק הסתדרו, כך שהשניים החליטו להיפרד. אמנם הם הלכו איש איש לדרכו, אבל הנה שנים אחרי זה הרמז העבה שהוביל אותנו למחוק את שמו של מילר מרשימת המפורסמים שיכולים להיות הפלאפל. חבל, רצינו לראות אותו שם.

ליאור מילר והפלאפל (צילום: מתוך אינסטגרם | "הזמר במסכה", קשת 12)
טוב זה בטוח לא הוא. | צילום: מתוך אינסטגרם | "הזמר במסכה", קשת 12

דודי בלסר

אחרי זה, הגיע תורה של אסייג לתת את הניחוש שלה. בהתחלה היא פנתה לכיוונם של ג'ובאני רוסו ואלון מזרחי, אבל התגובה של הפלאפל הסיטה את הרוח בחזרה אל שמו של דודי בלסר. אלא שאז חיכתה לכולנו הפתעה, כי אנסקי הודיעה מיד שבלסר זה לא. את הרמז הזה כולם הבינו - נראה שגם בלסר ואנסקי חלקו להם רגע שכזה, מה שגורם לנו למחוק את בלסר מרשימת הניחושים. פייר, ידענו שהם היו חברים קרובים, פשוט לא ידענו עד כמה. 

חיים כהן

חוץ משלושתם, חזרנו לעוד נשיקות שהיו לאנסקי במהלך חייה, וביניהן הצמדת השפתיים עם הקולגה במאסטר שף, חיים כהן. כך למעשה במהלך הצילומים של העונה השביעית בתוכנית, המצלמה תפסה את השניים בשיא ההתרגשות. כך שגם כאן, ולמרות שלא היה חלק מהניחושים, אפשר לשלול את כהן מניחוש הפלאפל.

מיכל אנסקי וחיים כהן מתנשקים (צילום: בני גם זו לטובה)
וואו. זו נשיקה מפתיעה | צילום: בני גם זו לטובה

אייל שני

אם כבר במאסטר שף עסקינן, קשה לשכוח את הראיון לתוכנית גיא פינס על סט הצילומים של מאסטר שף. בלי היסוס, אנסקי והשופט אייל שני חתמו את הראיון בבוסה על השפתיים. בזמן שאנחנו עדיין מופתעים כאן, מחקנו את השם שלו, והתפנינו לחשוב מי זה דווקא יכול להיות? יש לך מושג, תעדכנו אותנו.