אפשר להודות שרק מלכתוב את השורות האלה התחלנו להיות רעבים, אז הבטן המקרקרת שלנו לגמרי מזדהה עם הפעם הראשונה שבה סטטיק ראה את תחפושת הפלאפל של הזמר במסכה (הערב ב-21:30, קשת 12). הוא הודה שזאת התחפושת האהובה עליו עד כה, ואחרי סשן רמזים קצר וביצוע מרגש ל"שממה" של אורי בן ארי, חבר הפאנל זרק את הניחוש שלו לאוויר – ליאור מילר בכבודו ובעצמו.

אנחנו לא באמת יודעים מי מסתתר מתחת לתחפושת, אבל בחרנו לתפוס את הצד של סטטיק בשולחן, גם אם בפאנל המומחים לא הייתה הסכמה מלאה על כך. למעשה, שמות כמו דודי בלסר, אדיר מילר ואפילו אסי עזר עלו כאופציות, והצליחו לבלבל אותנו כהוגן. מה מהניחושים האלה נכון? איש לא יודע, אז התחלנו לחקור ברשת כדי להבין, ותחושת הבטן אמרה לנו ללכת עם הכיוון של סטטיק, אז הנה הסיבות למה ליאור מילר יכול להיות הפלאפל. 

>>רוצים עוד רמזים? היכנסו עכשיו לאינסטגרם או לפייסבוק של הזמר במסכה

 1. דוגמנות. מחיפוש זריז ברשת, אפשר להבין שמילר פרץ לחיינו באחת מהפרסומות הראשונות ששודרו בשנות ה-90 בערוצים המסחריים. הוא כיכב לצד יעל אבקסיס, בפרסומת לקסטרו שזכתה לתהודה רבה בקרב הציבור. בכמה וכמה ראיונות, הוא סיפר על הפריצה הגדולה שלו בגיל צעיר, ועל כמה שלא ציפה לה, אז אולי זה מה שעומד מאחורי החתול שבסופו של דבר החל להסתכל על עצמו כעל אריה?
 2. דיג'יי. זה אולי הרמז הכי בולט שקיבלנו על המפורסם שרק רוצה עוד מנת פלאפל. מילר, שהפך לדוגמן נחשק בין לילה, למעשה טיפח במקביל את קריירת המוזיקה שלו, וליתר דיוק, המוזיקה האלקטרונית בה הוא מתעסק עד היום. מסתבר שמילר אחראי לכמה וכמה פריצות של להקות וזמרים כאן בארצנו הקטנטונת, מה שמתקשר לנו לרמז הבא. 
  הרמזים של הפלאפל אקסטרה 3 (צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12)
  היי מיסטר דיג'יי | צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12
 3. להקת משינה. אם התרכזתם בביצוע המרגש של הפלאפל, יכולתם לשים לב לקיר הפרסום שתלוי מאחוריו. קירות אלה מפרסמים בעיקר הופעות ואירועים קרובים, ועל אחת מהם נתלתה בגדול מודעה על הופעה של להקת משינה האגדית. מה הקשר למילר, אתם שואלים? אז ככה. מד"ר גוגל נמסר שמילר הקים בזמנו את הלייבל My Talent House, ואחת מהלהקות הראשונות שהחתים הייתה התבלינים. איפה הוא שמע אותם בפעם הראשונה? כן כן, בחימום להופעה של להקת הרוק אנד רול, משינה.
 4. גלית גוטמן. כמו שסטטיק כבר אמר, ואנחנו לגמרי מחזקים אותו פה, לאחר הפריצה כדוגמן, מילר השתתף באופרת הסבון רמת אביב ג' לצד גלית גוטמן. 
  הרמזים של הפלאפל אקסטרה 2 (צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12)
  חברה ימי רמת אביב ג' | צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12
 5. אסתי גינזבורג. אמנם אסתי גינזבורג לא שיחקה ברמת אביב ג', אבל גילינו שהיא בהחלט נבחרה להוביל את קמפיין הרשת של תכשיטי Miller. מצלצל לכם מוכר?
 6. "המשקל הפך לאויב, במיוחד בשנים האחרונות". שחר חסון הגדיר את זה יפה - "עם הגיל אתה מוציא את הפאן מכל דבר". למה אנחנו מדכאים אתכם עם המשפט הזה? פשוט, כי זה מראה על הקילומטראז' שהפלאפל צבר לו כבר בתחום, וכנראה כמו שחסון אומר, שאם הוא מתגעגע לפלאפל, אז גיל 40 כבר תפס אותו.

כמובן שיש עוד רמזים שקצת התקשנו לפצח, כמו למשל הקפה השחור שהופיע לו פתאום או בחירת השיר של הפלאפל, אז אם יש לכם כיוון נשמח לשמוע. הצד החיובי הוא שגם אם הוא כמעט הודח בפרק הקודם, יש לו עוד דרך בתחרות, וזה אומר שעוד ועוד רמזים יחשפו ואנחנו נחקור את כולם. שווה לחכות.