תפקיד: חוקרת זירה במז"פ יפו

פרטים אישיים: בת 25, נשואה למיכאל, קצין במשטרה, גרים בחולון

אני חוקרת מז"פ כי זה המקצוע הכי מעניין במשטרה. נכנסים לראשו של מבצע העבירה, חוקרים את הזירה ואוספים ממצאים שמובילים לפענוח הפשע. זאת עבודה שיכולה להוביל להרשעה או זיכוי של עבריין. לעיתים בזכות העבודה שלנו נמנעים פשעים עתידיים וכך אנו מצילים חיי אדם.

הרגע הכי קשה שהיה לי במהלך העבודה היה כשהגעתי לזירת אונס של קטינה.

חוקרים בישראל הם אנשים שחותרים למגע ממניע אידיאולוגי חזק ומתוך שליחות.

משהו אחד שהחברים בעבודה לא יודעים עלייך:

אין משהו שהם לא יודעים עליי, המחלק שלנו הוא כמו המשפחה השניה שלי. זאת עבודה אינטנסיבית עם הרבה שעות, ולכן אנחנו מאוד מאוחדים ופתוחים אחד עם השני.  

המבצע שהייתי הכי גאה לקחת בו חלק הוא מבצע לתפיסת פדופילים. החלום שלי היה להיות שוטרת סמויה וכשפנו אליי עם ההצעה מיד הסכמתי. במהלך עבודתי אני נתקלת רק במראות של אחרי, והרצון שלי היה למנוע, לתפוס את הפדופיל ולהעמידו לדין כדי שחס וחלילה לא יפגעו עוד ילדים. 

רגע בלתי נשכח מעבודתך כחוקרת:

במהלך חיפוש בזירת רצח הבחנו בדלת נעולה, שהובילה לחדר חשוך. בעזרת פנס הבחנו בכתמי דם רבים על השטיח, ושמנו לב שיש דלת נוספת המובילה למרפסת ועליה כתמי דם נוספים. כשפתחנו גם את הדלת הזאת, ראינו גבר עם ידיים מגואלות בדם, שלאחר מכן התגלה שהוא הרוצח שחיפשנו.

בעוד עשר שנים אהיה קצינת זיהוי מחוז ת"א.

הרגע שבו ידעת שעשית את הבחירה הנכונה ללכת להיות חוקרת:

בכל פעם שמגיע גילוי ואני מצליחה למצוא את החשוד למרות שלא היו שום כיווני חקירה, אני יודעת שהגעתי לתפקיד הנכון. תיקים רבים מתנהלים על סמך ראיות פורנזיות ומובילים לכתבי אישום.

בואו להכיר את צוות "כחולים"דרור יחבאסאתי פנחסמאיה שניטמןהאני מרהאג'יאסף ברנסדניאל לב ארידיויד עמיאל

>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של "כחולים"