ענבר בן עטיה והדוד שלה, אבישי רגב, תמיד הרגישו שיש ביניהם קשר יוצא דופן, אבל עכשיו הקשר הזה עומד למבחן הגדול והקשוח מכולם כשהשניים מתחרים ב"המירוץ למיליון". אבישי, אב לשלוש בנות, יועץ מנטלי לספורטאים, פסיכולוג ספורט בהכשרתו, עובד בעיקר מול שחקני כדורגל. ענבר בת ה-24 עובדת באלקטרה כמוכרת כרטיסי אשראי לעסקים.

השניים קרובים אומנם, אבל שונים זה מזה באורח החיים, באמונות ובטמפרמנט. "אבישי רגיל לעבודה משרדית, שמונה עד חמש. לי אין שעות לעבודה. אני רגילה לטייל, לעבוד תוך כדי ואז להמשיך בטיול", מספרת ענבר בשיחה עם יהודה לוי ב"רצים למירוץ" ב-+12, רגע לפני ההזנקה. "אני יכולה לנסוע לאילת לארבעה ימים, למכור אשראי כמה שעות ואחרי זה נגמר היום. אבישי לחוץ: מה יהיה, איך יהיה, מה נעשה. עזוב - לך לים, תירגע, תטייל קצת, קח חופש, תטוס לחוץ לארץ. אתה לא צריך את הלחץ הזה".

אבישי, איך אתה עם החשיפה?
"החשיפה מעוררת חשש וחרדה. זה נורא מעניין לגלות מה יוצא ממך כשאתה נדחק לפינה. אני צריך להעביר מסר מנטלי חזק, או שאשאר בלי עבודה אחרי זה (צוחק). אני חושש להיתקע במשימה, לאבד את זה במשימות מזל בעיקר, בדברים שלא תלויים בי. במקרים האלה זה לא 'תתאמץ עוד קצת, תתמודד עם הפחד, תלך עד הסוף', אתה פשוט לא מוצא את הסימן של המירוץ, הופך את כל העולם. זה יכול לייאש ולתסכל ושם החשש איך אגיב".

אתם תחרותיים?
ענבר: "מאוד. אני לא יכולה להיות מקום שני או שלישי, זה ממש מעצבן אותי. אם אנחנו לא נצליח וזוגות אחרים יתקדמו זה יעצבן אותי ממש, אבל אחרי שנייה ארגע".
אבישי: "אני מקווה שהיא לא תקבל איזו חפפה באיזשהו שלב, שתתעצבן על אחרים. אני מפחד גם שתחשוב שהיא בטיול אחרי צבא. מזל שהטלפון לא עליה, אחרת כל שנייה זה לעצור, להצטלם, 'תראה איזה יופי, בוא תצלם אותי פה'".

כמה רחוק תגיעו במירוץ לדעתכם?
אבישי: "גמר. אגיד לך מה - אם נעבור את שתי ההדחות הראשונות, אנחנו עד הסוף".
ענבר: "ההתחלה מלחיצה ומפחידה אותי. אני מדחיקה את זה".

>> צפו במפגש המלא בין יהודה לוי לענבר ואבישי ב-+12

ענבר, את בזוגיות?
אבישי: "ענבר באה לפה כי היא חושבת שתמצא בן זוג".
ענבר: "אולי. אני לא מסתמכת על זה, אלא על עצמי. זה קשה, אין גברים נורמליים. הגברים היום מאוד בעייתיים, לא רציניים, בוגדים. אני מחפשת גבר טוב, עם מעלות טובות, שיהיה איש רציני עם ערכים. זה חשוב לי".

נשים לא אוהבות את הבאד בויז דווקא?
"אז שיהיה באד בוי, אבל באד בוי טוב. זה משתלב, יש כאלה. מצד אחד לא גבר שיגיד 'אמן, את המחליטה', אני כן צריכה עניין, אבל מצד שני שלא יהיה רע במהות שלו, שיהיה טוב אליי. הקדוש ברוך הוא יביא לי כזה עד אליי".

אבישי, איזה גבר מתאים לה לדעתך?
"בדיוק ההפך ממנה - רגוע, שלו. זה יאזן אותה, כי היא לא מאוזנת. מישהו שישים גבולות, אבל רגוע".