מאז סיפור התנ"ך המפורסם על תיבת נוח, התרגלנו שדברים לא הולכים לבד – אלא הם באים בזוגות. ואכן, אם בוחנים את זה לעומק, יש הרבה מאוד דברים בעולם האלה שעובדים טוב יותר כזוג מאשר כיחידים. זה כמובן מסתדר עם תפיסת העולם שעדיף תמיד להיות ביחד מאשר בודד. החלטנו לרכז עבורכם את 6 השילובים המנצחים שממש, אבל ממש, לא כדאי להפריד ביניהם.

השילוב הקיצי המנצח: בירה קרה וים

אחד הבילויים האולטימטיביים בקיץ הישראלי הלוהט הוא בילוי בחוף הים. נראה שכשעולות הטמפרטורות נותרות לנו רק שתי אופציות – רביצה במזגן או רביצה על החוף. אם בחרתם באפשרות השנייה, ודאו שאתם לוקחים אתכם את ה"סייד-קיק" המנצח שיבטיח שדרוג מושלם לבילוי. אנחנו מדברים כמובן על בירה קרה וצוננת שהופכת את הבהייה במים למרגיעה הרבה יותר, את האנרגיות על החוף למרימות ושמחות ואת הקיץ הרותח להרבה יותר נסבל, גם כשמד החום נושק ל-40.

בירה בים (צילום: 
shutterstock By IKO-studio)
צילום: shutterstock By IKO-studio

השילוב החורפי המנצח: שוקו חם ופוך

ומהקיץ החם אל החורף הקר: כשבחוץ הגשם יורד בלי הפסקה ואי אפשר לצאת מהבית בלי עשרות שכבות זו על גבי זו, הבילוי האידיאלי הוא תחת שמיכת הפוך. אלא שאף התכרבלות לא שלמה בלי הקלישאה המנצחת של העונה הקרה – שוקו חם. אפשר לשדרג אותו עם מרשמלו או עם קוביות שוקולד שרק ימתיקו יותר את הפינוק, אבל כך או כך – מדובר במשקה הכרחי שחייב ללוות את שמיכת הפוך והצפייה בטלוויזיה. גם אם תגידו לנו שהתבגרתם ואתם לא אוהבים שוקו – לא נאמין לכם.

השילוב המוזיקלי המנצח: ואלרי ותמיר מ"הכוכב הבא"

ואם כבר דיברנו על צפייה בטלוויזיה, אי אפשר שלא להזכיר את הדואט הלוהט ששודר אתמול בפרק של "הכוכב הבא". מצד אחד – ואלרי חמאתי; מצד שני – תמיר גרינברג. אין מישהו שלא שמע את הדואט והצטמרר - ובצדק. השניים שרו יחד את הקלאסיקה העל-זמנית "הללויה" והפכו אותה לבלתי נשכחת יותר ממה שהיא כרגע, כשכל אחד מהם הבליט את הצד החזק שלו. ואלרי פלפלה את הביצוע בקטעים בערבית, תמיר הגיש את השיר בצורה מדויקת כהרגלו. ככה נראה דו-קיום במיטבו. אם זה לא שילוב מנצח – אנחנו באמת לא יודעים מה כן.

השילוב הקולינרי המנצח: מילקה ואוראו

השוקולד האהוב 'מילקה' השיק בשנה האחרונה מוצרים שמשלבים את העוגייה האייקונית 'אוראו', ובכך גרם לנו לתהות איך חיינו עד עכשיו בלי השילוב המנצח הזה? בסדרה יש כמה מוצרים מעולים כמו למשל חטיפי מילקה אוראו מיניז המושלמים לאירוח או לפינוק אישי; עוגיות מילקה אוראו סנסיישנס שאלו עוגיות שוקולד צ'יפס עם מילוי קרם אוראו מפנק ועשיר; ומילקה אוראו סנדוויץ' שזה בעצם שוקולד חלב מילקה בשילוב מיני עוגיות אוראו לחגיגה מושלמת של טעמים.

קרדיט צילום: חברת מונדליז 

מה שעוד מעניין בשילוב המנצח הזה, הוא שפולי הקקאו שמהם מייצרים את שוקולד מילקה ועוגיות אוראו מקורם בתוכנית הקיימות העולמית Cocoa Life. התוכנית מתמודדת עם האתגרים שעומדים בפני חקלאי הקקאו, כולל שינויי אקלים, אי שוויון בין המינים, עוני ועבודת ילדים. תוכנית הקיימות של המותגים עובדת יד ביד עם הגברים והנשים שמתפרנסים מקקאו, ומתמקדת היכן ניתן לעשות את ההבדל: הפיכת הקקאו לעסק נבחר, יצירת קהילות מכילות ומועצמות ומעודדת חינוך לשימור היערות ושיקומם .מה שזה בעצם אומר - שכשאתם אוכלים מילקה או אוראו, ונהנים מכל דקה, אתם גם עוזרים לעשות טוב לעולם.

השילוב האופנתי המנצח: צבעי פסטל

אחד הטרנדים האופנתיים הבולטים בשנים האחרונות אלו צבעי הפסטל. אותם צבעי גלידה רכים. ירוק פיסטוק, צהבהב, ורדרד בייבי, תכלת שמיים או כתום אפרסקי בהיר. כל אחד מהם עולם ומלואו, אבל כשמשלבים אותם יחד מקבלים הופעה אופטימית, מחויכת ומלאת שיק שתבטיח שתמיד תהיו בסטייל. ומה בעצם צריך יותר מזה?

השילוב התרבותי המנצח: נטפליקס וצ'יל

המציאות שלנו מורכבת ומזה אי אפשר לברוח. עומס בעבודה, אתגרים עם המשפחה, סוגיות כלכליות ודילמות לגבי העתיד - אלו רק חלק מהדברים שעשויים להטריד רבים מאתנו. אז מהי הדרך הכי טובה להתנתק מכל הרעש הזה? ובכן, השילוב המנצח של צפיית רצף (הלוא היא בינג') וצ'יל – כלומר, להירגע. לבהות בטלוויזיה, לנקות את הראש, לא לחשוב יותר מדי ובגודל לדחות את העיסוק האינטנסיבי והמייגע בכל הצרות לאחר כך. שילוב מנצח, כבר אמרנו?

צפייה בטלוויזיה (צילום: ShutterStock)
צפייה בטלוויזיה | צילום: ShutterStock