קרב השיאנים ממשיך הערב (שני אחרי החדשות בקשת 12), וחוץ מהביצועים המטורפים שמחכים לנו גם הפעם, אסי ורותם ממשיכים לשבור שיאים. כשנינט טייב, שירי מימון ואיתי לוי עמדו זה לצד זה על הבמה, לפתע נשמע קול שהכריז: "ערב טוב ניצנים".

>> חולמים להיות בקהל בגמר הכוכב הבא? הירשמו

שירי, שהתרגשה מאוד מהרגע שהחזיר אותה אחורה לגמר הגדול של כוכב נולד בניצנים, אי שם בשנת 2003, לרגע התבלבלה וחשבה שזה קולו של שי גבסו, אבל מהר מאוד כל הנוכחים העמידו אותה על טעותה ואמרו פה אחד – זה צביקה הדר, המנחה המיתולוגי של כוכב נולד. נינט ושירי, שהיו המומות מהאירוע, ניסו לעכל את הרגע, ושירי שאלה: "אה, עושים לנו עכשיו את השידור החוזר? אז אולי אני אזכה", קיוותה.

>> כל הביצועים הבולטים של "הכוכב הבא" מחכים לכם באפל מיוזיק, ספוטיפיי ודיזר

צביקה נכנס לבמה, וכמו אז, הציג את שלושת המתמודדים: "איזו שלישיית גמר יש לנו - מצד אחד היא הגיעה מקריית גת, נערה פשוטה – נינט טייב", אמר צביקה, ונינט, שלא הצליחה לעמוד בלחץ, הכריזה: "אני יולדת עוד רגע". "מצד שני, רק לפני כמה חודשים היא מלצרה ב'אקסייט' באילת, ותראו איפה היא עכשיו – שירי מימון. ומצד שלישי – שי גבסו", והצביע על איתי לוי, שתפס את מקומו לפחות לבינתיים. "אבל רק אחד מכם יכול לזכות". אז מי מהם יזכה, על מה הם בכל מתמודדים  – והאם שירי סוף סוף תזכה לסגירת המעגל שלה? אנחנו כבר במתח.