דורין הירבי (22) פתחה את העונה השמינית של "הכוכב הבא" באודישן שהפיל לנו את הלסת, וזיכה אותה בשישה כחולים מהשופטים וב-95% מההצבעות, אחרי שביצעה את Yellow Brick Road של אלטון ג'ון באופן מושלם.

אבל לא תמיד דורין ידעה שלשיר זה מה שהיא רוצה לעשות בחיים. היא הייתה דיילת אוויר, הלכה יותר לכיוונים של משחק ודוגמנות, ואפילו השופטים לרגע פקפקו בהגעה שלה לתוכנית, כאשר לפני האודישן הראשון שלה הם בדקו שהיא מגיעה בלב שלם. "איך נדע שזו לא רק עוד סתם תחנה בדרך שלך, ואז תתחרטי"?, שאל אותה סטטיק, ואיתי לוי הסתקרן – "מה קרה שהחלטת שפתאום את רוצה לעשות מוזיקה"?. ובכל זאת, הם לא שאלו לשווא, כי הזוכה של הכוכב הבא ילך הביתה עם מיליון שקלים להזנקת הקריירה, והם רוצים לתת אותם לאדם הנכון. 

>> חולמים להיות בקהל בגמר הכוכב הבא? הירשמו

"קיבלתי ביטחון, ומעבר לזה שזה כיף לי, אני ממש ממש סוף סוף מאמינה בעצמי", ענתה להם דורין בהתרגשות. בביצוע שלה אמש (חמישי) בקרב השיאנים, דורין הראתה להם שהיא לוקחת את הכל ברצינות, ופחות מניצחון עבורה זה לא בא בחשבון. היא נתנה ביצוע סוחף לשיר Driver's License, שהשאיר את השופטים המומים וזיכה אותה בשישה כחולים וכניסה מידית לנבחרת. סטטיק הצהיר שהיא המתמודדת היחידה שהוא יכול להגיד עליה שהיא ללא רבב, נינט חיכתה לשמוע כל צליל שיצא לה מהפה ואסף אמדורסקי היה מהופנט והצהיר שהיא ההימור שלו, ושאל אותה אם יש לה מקום בחשבון הבנק למיליון שקלים.

כעת, דורין התארחה בגלית ואילנית וסיפרה על ההחלטה להגיע דווקא עכשיו לתוכנית: "אני מרגישה שבאתי כל כך בשלה ומוכנה בשלב הזה בחיים", אמרה דורין. "באתי עם האופי שאני רוצה לייצג, עם הדברים שאני רוצה להביא, עם הסטייל שאני רוצה להראות, זה היה המכלול של הכל וזה בא הכי טבעי ולא בלחץ". 

>> כל הביצועים הבולטים של "הכוכב הבא" מחכים לכם באפל מיוזיק, ספוטיפיי ודיזר

השופטים לא היו בטוחים שבאמת יש בך את הרעב להיות זמרת.
"אחרי האודישן הראשון, יצא שאנשים חשבו שלא שרתי עד עכשיו, כשאמרתי שסוף סוף אני רוצה להיות זמרת אחרי כל הזמן הזה – אבל זה לא נכון. המקצוע הזה בחר בי, ואני גיליתי את זה מאוחר יותר. שרתי מגיל קטן, הייתי בהרכבים בבית הספר ובלהקה צבאית. כל הזמן המוזיקה ליוותה אותי. רציתי להיות בעולם הזה, רציתי להיות שחקנית או אולי אפילו דוגמנית, אבל הבנתי מהר מאוד שאלה עולמות שפחות נמצאים אצלי בלב. כיף לי בהם, אבל אלה תחביבים".

מה הפחיד אותך בלהיות זמרת, שנמנעת?
"זה מקצוע שהוא קשה. איך אפשר לבנות עם זה בית? להמשיך עם זה ולהוציא שירים, זה יכול לא להצליח במדינה כזאת קטנה שיש בה כל כך הרבה אנשים מוכשרים".

המתמודדים האחרים מכניסים אותך ללחץ?
"לא, זה דווקא מכניס אותי לפרופורציה. כולם באמת מוכשרים ואני כל כך שמחה שאני באה ממקום כזה שאני לא נלחצת מזה. כל אחד בא עם הסטייל שלו".