מהרגע הראשון שאודליה רנד (19) התיישבה מול אסי עזר ורותם סלע, היא הייתה מוכרת לצמד המנחים של "הכוכב הבא" ולא סתם. כעבור מספר שניות בלבד אודליה חשפה את הייחוס המשפחתי, וסיפרה שהיא ביתו של האמן המוערך שולי רנד. מכאן, היא נתנה את המקום ליכולות המוזיקליות שלה לדבר, ואין ספק שאלה עברו אליה בירושה. היא הצליחה לרגש את השופטים עם אינטרפטציה שקטה ונוקבת לשיר "אוטו זבל" של הבילויים, שגרמה להם להסתכל על מילות השיר בצורה אחרת לגמרי.

בסוף הביצוע היא אמנם עברה עם 71%, אבל גם עם טונות של מחמאות מפאנל השופטים חוץ מאיתי לוי שלא הצליח להתחבר לשיר אך פרגן לה על הכישרון. בניגוד אליו, סטטיק קרא בהתלהבות: "את קוסמת, הצלחת להעלים לי את כל העולם, אני נשאבתי לתוך זה. זה גם שיר מאוד יפה עם טקסט מאוד מזעזע אפילו לעתים. צריך סוג מאוד מיוחד של אמן או אדם, בשביל לבצע שיר כזה בצורה שתהיה אמינה ושהציניות מול הכאב, הכל יהיה באיזון מושלם, ואת האדם הזה שיכול לעשות את זה".

>> כל הביצועים הבולטים של "הכוכב הבא" מחכים לכם באפל מיוזיק, ספוטיפיי ודיזר

גם קרן פלס לא נשארה אדישה לביצוע, ואמרה: "מילה על מה זה קאבר בתפיסה שלי. זה שבן אדם מגלה לך את השיר מחדש דרך הצינורות של עצמו, וזה פשוט ב-100 אחוז מה שאת עשית פה", פרגנה השופטת, "באיזשהו שלב איתי אמר 'אח זה קשה, זה מזעזע', אמרתי לו 'לפעמים אמנות זה התפקיד שלה - לזעזע', את לא פחדת מזה, הבאת לי את השיר הזה, ואני מכירה אותו ואני מתה על הבילויים, אבל את הבאת לי אותו אחרת מאיך ששמעתי אותו עד היום. את אמנית אמיתית".

גם אסף אמדורסקי, שחשף היכרות מוקדמת עם אביה שעזר לו בתחילת הקריירה, הבהיר שהוא כבר מחכה לבאות: "אני חושב שנתת בוכטות של רגש, ירשת את הכריזמה בענק ואני מדבר על הכריזמה של שני הורייך. במקרה הזה, את קיבלת המון רגש והמון אינטליגנציה משולבים ביחד, ואני סקרן כבר לשמוע את הביצועים הבאים שלך".

גם אנחנו סקרנים לשמוע מה עוד מצפה לנו ב"הכוכב הבא" (שלישי בקשת 12), אבל יותר מזה הסתקרנו לשמוע מה יש לאביה להגיד על הביצוע המרגש של הבת. זאת התגובה של שולי לאודישן שלה: "מאוד התרגשתי מהביצוע של אודליה בתי האהובה והמדהימה. הבחירה האמיצה של השיר, ההגשה, העדינות, העומק. נפלא".