ביום רביעי הקרוב (21:00, קשת 12) הרגע הגדול שכולנו חיכינו לו סוף סוף קורה. ארבעת המופלאים – שי המבר, ואלרי חמאתי, מתן לוי ותמיר גרינברג, יתחרו זה בזו בשידור חי בפעם האחרונה בגמר המיליון של "הכוכב הבא", על במת הענק של זאפה LIVE פארק ראשון לציון.

אבל רגע לפני, נחשפה רשימת השירים אותם בחרו הפיינליסטים כדי לשכנע אתכם ואת השופטים שהם אלה שצריכים לזכות במיליון השקלים להתנעת הקריירה המוזיקלית שלהם. אז איזה שירים הם בחרו לבצע ברגע האמת? הנה הרשימה:

>>  ההצבעה המוקדמת לגמר נפתחה, לחצו כאן והצביעו לזוכה שלכם

ואלרי חמאתי

לאורך כל התחרות, ואלרי בחרה לא מעט סגנונות ושפות לשיר בהן. כשהיא מדלגת בקלילות בין ערבית, עברית ואנגלית, היא הצליחה להראות שלא משנה באיזה שפה היא תשיר – זה יהיה לא פחות ממושלם. לגמר המיליון הפיינליסטית בחרה את "תפסת לי מקום" של בניה ברבי ו-"מחכה" של ריטה, שני שירים מרגשים במיוחד בעברית, אבל כמו שכבר למדנו להכיר אותה – יש סיכוי שהיא תפתיע ובענק.

 

 מתן לוי

כל ביצוע שלו הוא כמו חץ ללב, וכשחנן בן ארי הגיע לתוכנית, מתן הצליח להוכיח לנו שהוא גם יודע להרים את האולפן על הרגליים. לגמר הגדול, הפיינליסט בחר את השיר האלמותי של עידן רייכל, "ואם תבואי אליי". לשיר השני הוא בחר את "לוחמת" המרגש של איציק שמלי, אבל יום אחד בלבד לפני הגמר, הוא חישב מסלול מחדש והחליט להחליף ולבצע את "עד מתי" של האחד והיחיד – זוהר ארגוב. לא יודעים מה אתכם, אבל אנחנו כבר מכינים את הטישו ליום רביעי – כי הולך להיות מטורף.

>> כל הביצועים הבולטים מהאודישנים ומהנבחרת של "הכוכב הבא" מחכים לכם באפל מיוזיק, ספוטיפיי ודיזר

תמיר גרינברג

בחצי הגמר תמיר ביצע שני שירים של הדיוות הגדולות – מדונה ואדל, והצליח בזכות הכישרון האדיר שלו והבחירה המפתיעה לתפוס את מקומו ברביעייה האחרונה. לגמר הוא בחר להמשיך בקו זמרות הענק, עם השיר "Crazy In Love" מתחילת קריירת הסולו של המלכה האם – ביונסה (מודים שאנחנו כבר לא יכולים לחכות). בנוסף, הפיינליסט חזר אל השיר המקורי שלו, "Tell Me Where The Light Goes", שהבטיח את מקומו בנבחרת, אבל האם הוא יצליח להביא לו גם את המיליון?

שי המבר

שי כבר הוכיחה לנו שהיא בלתי מנוצחת כשהיא מבצעת שירים מקוריים שלה, ולגמר המיליון הפיינליסטית החליטה להחזיר את "פעם את לילה", הביצוע שהכניס אותה לתחרות והצליח להטריף מדינה שלמה. בנוסף, שי בחרה את הקלאסיקה - "דברים שרציתי לומר" שכתב יענקל'ה רוטבליט, וחודש בשנות ה-90 על ידי יהודה פוליקר. עכשיו נותר רק לקוות שהיא תביא איתה את הגיטרה ותשחק לנו על מיתרי הלב כהרגלה.