בפעם האחרונה שראינו את מירה סמנדוייב על הבמה של "הכוכב הבא", היא חשבה שהיא מגיעה לאולפן של תוכנית בוקר חדשה. מה שהיא לא ידעה זה שהיא בעצם מגיעה לאודישן חלומותיה, והיא לגמרי התמודדה עם הסיטואציה בגבורה והעיפה את המסך באוויר עם ביצוע מטורף לשיר "Girl On Fire" של אלישיה קיז.

>> חולמים להיות בקהל בגמר הכוכב הבא? הירשמו

הערב (חמישי אחרי החדשות בקשת 12) מירה מגיעה לקרב השיאנים בניסיון לתפוס מקום בנבחרת, ומנסה לתאר את ההרגשות שאחרי המתיחה והאודישן שבא מיד אחר כך. "אני עד עכשיו לא קולטת. לפעמים אני נוסעת עם אמא שלי ואני מתחילה לצחוק באמצע", השיבה מירה בחינניות האופיינית לה. "אסף אמר לי שאני לא מוכנה לבמה הגדולה - והפעם אני רוצה להיות מדויקת. אני מאוד מקווה שיצא לי טוב כי אני בלחץ".

>> כל הביצועים הבולטים של "הכוכב הבא" מחכים לכם באפל מיוזיק, ספוטיפיי ודיזר

רותם סלע, שעובדת עם אסף אמדורסקי כבר שנים ומבינה דבר אחד או שניים על השופט הקשוח, הסבירה למתמודדת הנרגשת כיצד היא בדיוק אמורה לשבות את ליבו - מניסיון. "את חושבת שאת הראשונה שרוצה להרשים את אסף? ברוכה הבאה למועדון", אמרה רותם, "זה מלמד אותנו שככל שאתה קשה להשגה - רוצים אותך יותר. כשהכרתי את בן זוגי כתבתי לו בפייסבוק - ונעלמתי לשנה". האם העצת הזהב תעזור למירה לקבל כחול מאמדורסקי ולהיכנס לנבחרת? המתח כבר הורג אותנו.