אנחנו לא רגילים שאסף אמדורסקי מרעיף מחמאות על מתמודדי "הכוכב הבא" (הערב, חמישי אחרי החדשות בקשת 12), אבל כשמתמודדת כמו כרמל זורע עולה לבמה, אף אחד לא יכול להישאר אדיש. בראיון ל"חדשות הבוקר" סיפרה איך הרגישה כששמעה את הביקורת המחמיאה של השופט הקשוח מכולם: "זו תחושה סוריאליסטית, כי ראיתי עונות קודמות, ואת יודעת איך הוא - את לא מצפה למילה טובה מיד, אולי להגיד שהיה נחמד". 

בעברה כרמל שרה בלהקות נוער וכיום היא משרתת בלהקה צבאית, מה שלטענתה, הכין אותה לעמידה מול שופטים, קהל וצופים בסדר גודל כזה. בגיל 20 היא כבר מרגישה מוכנה להיחשף בפני כל המדינה, ולהתחיל את דרכה כאדם מוכר: "זו הדרך שאני רוצה לעצמי, עבדתי נורא קשה כל השנים כדי להגיע למקום הזה, אבל זה גם נורא מלחיץ.", סיפרה כרמל, "לימדו אותי להביע את עצמי כמו שאני רוצה, ולדעת שמה שאני אומרת הוא מה שאני עומדת מאחוריו".

לפני שעלתה לבמה הגדולה, סיפרה כרמל שנאלצה להתמודד עם מותה של אימה בגיל צעיר, ומי שגידל אותה ואת אחיותיה מאז האובדן היה אביה. המקרה המצער הזה אילץ אותה להתבגר במהירות: "אני מאמינה שזה תורם לבגרות מסוימת. גם אבא שלי בן אדם מדהים, יש בו רוגע פנימי שאי אפשר להסביר, קיבלתי את זה גם ממנו, אני גאה בהורים שלי".

אחרי שהשיגה חמישה כחולים מהשופטים והרימה את המסך, כרמל מתכוננת לשלב הבא בתחרות, ומשתפת בחלום הגדול שלה: "אני לא מתיימרת להגיד משהו ענק, אבל החלום שלי כרגע הוא מול עצמי, להגיד - 'כן, זה המקצוע שלי'". בואו נגיד שלנו זה כבר ברור שהיא בדרך להיות כוכבת.