פאנל השופטים והקהל הבינו ששי המבר היא מתמודדת שונה בנוף כבר מהאודישן הראשון. עם חומרים מקוריים ובעזרת הגיטרה שקרובה לליבה, היא סיפקה ביצועים מרגשים שגרפו מחמאות מכל עבר. רגע לפני גמר המיליון של "הכוכב הבא" (רביעי ב-21:00, קשת 12) שייערך בזאפה LIVE פארק ראשון לציון, שי אירחה בדירתה שבתל אביב את שירי מימון וסיפרה על החיים בעיר הגדולה.

כשהן נהנות מהחום של תל אביב, השופטת שאלה את שי אם היא אוהבת את מה שקורה סביבה, והפיינליסטית ענתה: "לפעמים. יש רגעים שאת בתוכנית והכל זוהר, ואז את חוזרת הביתה והתקרה מתפוררת ובעל הדירה לא עונה. זה החיים, כמה שירים כתבתי בעיר הזאת".

שירי חיזקה אותה והוסיפה: "אני אוהבת את זה. גם ככל שאת הולכת ונעשית יותר ויותר מצליחה, אז הפער הזה נהיה לך עוד יותר מצחיק. את יכולה להרים את האף עד מחר אין לך על מי, אין לך על מה. ובסוף אני חוזרת ועושה כלים, יש לי ילדים, וזה גם מדייק אותך. כי את אומרת יאללה התקרה מתפוררת בואי נכתוב על זה שיר". 

>>  ההצבעה המוקדמת לגמר נפתחה, לחצו כאן והצביעו לזוכה שלכם

"זאת הייתה עונה מאוד טובה עם הרבה אנשים מוכשרים ואת הצלחת להביא עוד משהו מעצמך", אמרה שירי, "את הצלחת להפתיע מחדש, לרגש ולסלול את דרכך לגמר. זה היה כל כך לא פשוט".

"זה לא היה פשוט", הסבירה שי המוחמאת, "אני לא הזמרת הגדולה בתחרות, אני לא אהיה רקדנית ואני לא רוצה לעשות שואו, אני באה עם הגיטרה שלי. ואז קרה משהו כשבאתי עם 'פעם את לילה' שאני לא בטוחה שהיה עובר רדיו, פתאום אנשים ראו את זה וזה נהיה מטורף. כולם שומעים ובנות קיעקעו את המילים מהשיר – משהו מטורף".