זה אולי נראה שאסי עזר ורותם סלע נולדו להנחות ביחד, אבל רק בפרק האחרון של "הכוכב הבא" שמענו על תחילת דרכם בקריירת ההנחיה בנפרד. במקרה של אסי מדובר בתוכנית הנוער "אקזיט" ששודרה בתחילת שנות ה-2000, ואילו רותם הנחתה את "קרב הסטייליסטים" ב"הוט". התקף הנוסטלגיה הזה הוליד את הפינה החדשה "שואלים את אסי ורותם", אז אספנו בשביל כל אותם שואלים את הדברים הכי חשובים שלמדנו על המנחים. 

>> כל הביצועים הבולטים של "הכוכב הבא" מחכים לכם באפל מיוזיק, ספוטיפיי ודיזר

 1.  ארנבות
  כשהמתמודדת נטלי סמיפאדני עלתה לבמה, שירי הקריאה את שם המשפחה שלה בצורה נפרדת וגרמה לרותם לחשוף פרט שממש לא ידענו עליה. מסתבר שבעבר היא אימצה זוג ארנבים - לאחד קראה צ'יצ'ו ולשני לינה וביחד - צ'יצ'ולינה. יש עוד מתמודדים עם שמות משפחה כאלה? למה נראה שזה עושה רק טוב.
  רותם סלע ואסי עזר (צילום: מתוך "הכוכב הבא 8", קשת 12)
  רותם סלע ואסי עזר | צילום: מתוך "הכוכב הבא 8", קשת 12
 2. הסטייליסטית
  אם עדיין לא שמעתם על החזית שנפתחה בין שירי מימון ונינט טייב לאסי ורותם, אנחנו כאן כדי לספר. בעונה הקודמת, צמד המנחים שם את הפוקוס על הבגדים המיוחדים של שירי, כמו תלבושת האסירה למשל, וגם בעונה הנוכחית, נינט טייב עלתה על הכוונת עם תמונה נוסטלגית של כומתה אדומה על הראש. השתיים ביצעו אפילו דואט מיוחד בתשובה לדברים, ועל הדרך חשפו שרותם לקחה את הסטייליסטית של שירי מהעונה הקודמת. פייר, שתיהן נראות מדהים.
 3. סיפורי אחים
  מי לא אוהב אותם? יחסי האהבה-שנאה עם האחים הם נושא שכמעט כל אח יכול להתחבר אליו, בסופו של דבר משפחה זה מעל לכל, אבל לכל אחד יש את הקטעים שלו. כשאסי פגש את אחותו של המתמודד אביתר מתנה, השניים חלקו סיפורי אחים, והמנחה חשף שבגיל 12 הוא רב עם אחותו ואף שבר לה את השן ואת האף.
 4. לונה גל
  אם לרותם העיר טבריה מזכירה את אבא גנוב, לאסי יש אסוציאציה אחרת לגמרי. הוא סיפר בשיחה עם המתמודד שליו לוי על הילדות שלו בתורי הלונה גל, כשהיה מנסה להתפלח אל פארק המים. איך זה קרה? פשוט. הם היו שופכים על עצמם בקבוק מים, מורידים את החולצה, לוקחים כדור ומסבירים בנימוס שהכדור עף להם והם רק חוזרים פנימה. איך אנחנו לא אימצנו את זה?
  רותם סלע ואסי עזר (צילום: מתוך "הכוכב הבא 8", קשת 12)
  רותם סלע ואסי עזר | צילום: מתוך "הכוכב הבא 8", קשת 12
 5. זמן מקלחת
  אנחנו כבר יודעים עד כמה הזוגיות הטלוויזיונית של אסי ורותם צמודה, אבל אם להודות באמת לא ידענו עד כמה. המתמודד מתן עגמי שאל אותם האם הם קרובים מספיק כדי לנגוס בתפוח אחד אחרי שהשני אכל, ומסתבר שהם צמודים הרבה יותר מזה. עד כדי כך שכשרותם מתקלחת, אסי יכול להיכנס גם כן ולשוחח איתה תוך כדי.
 6. כוורת
  אורית שלום הייתה זמרת הליווי של הרבה משופטי "הכוכב הבא" (הערב אחרי החדשות, קשת 12), אבל הפעם היא הגיעה כדי להתקדם לפרונט ואין ספק שזה עבד לה מצוין. כבר בשיחה המקדימה עם אסי ורותם, היא סיפרה שליוותה גם את דני סנדרסון, חבר להקת גזוז לשעבר, מה שהאיר את פניה של רותם שסיפרה על האהבה שלה ללהקות כוורת וגזוז. בנקודה הזו אסי סיפר שבעבר הלא רחוק, צליל ההמתנה של רותם היה השיר "חלליות" ואנחנו מודים לו מקרב לב על הפרט הזה.
 7. חברות של שנים
  כשאלה לביא הגיעה לאודישן, גילינו שהיא ביתם של עמוס לביא ז"ל והשחקנית המוערכת אוולין הגואל, שמשחקת בימים אלה בדרמה המוזיקלית "היורשת". התגובה של רותם הצליחה להפתיע אפילו אותנו, כשחשפה שהשתיים חברות טובות מזה 15 שנים, ואפילו הכירה את המתמודדת בתור ילדה. איחוד מרגש, מישהו?
  רותם סלע ואסי עזר (צילום: מתוך "הכוכב הבא 8", קשת 12)
  רותם סלע ואסי עזר | צילום: מתוך "הכוכב הבא 8", קשת 12