אם אתם צופים אדוקים של "הכוכב הבא", בטח תואר "יקירת העיר פתח תקווה" יצלצל לכם באופן מוכר. הייתה זאת קרן פלס, שעלתה על הכוונת של צמד המנחים, וקיבלה פרס מרגש מהאחד והיחיד - רוני, שחקן שמשחק את ראש עיריית פתח תקווה. הפעם, אסי עזר ורותם סלע מכוונים לשופטת החדשה בשולחן - נינט טייב, ומה עם שאר השופטים? הם כבר משתפים איתם פעולה באופן מלא. 

"אני מעניק את תעודת ההוקרה לנינט בשמי ובשם כל מועצת אזור", פתח בדברים השחקן, שעבד גם על איתי לוי בעונה הקודמת, "לכבוד המון שנים של נתינה ופעילות עבור המועצה". איזו פעילות בדיוק? לאף אחד לא ממש ברור, אבל נינט לגמרי נראתה בתוך העניין ורק על זה מגיע לה פרגון מכל הלב. "זה הדבר הכי לא צפוי בעולם", אמרה ועלתה לבימת "הכוכב הבא" (הערב אחרי החדשות, קשת 12) להענקת התעודה.

תעודת ההוקרה של נינט טייב (צילום: מתוך "הכוכב הבא", קשת 12)
איתי לוי וקרן פלס - גם הם קיבלו תעודה | צילום: מתוך "הכוכב הבא", קשת 12

>> כל הביצועים הבולטים של "הכוכב הבא" מחכים לכם באפל מיוזיק, ספוטיפיי ודיזר

"קיבלת פעם תעודת הוקרה מראש עיר?", שאלה רותם את נינט וקיבלה תשובה חיובית ומפתיעה: "כן, מראש עיריית קריית גת ומעוד כמה ערים, אבל עברו הרבה שנים מאז, ושכחתי איך זה מרגיש". בזמן שאנחנו מתרגשים בשבילה, אסי דווקא הצליח להוציא הופעה על חשבון הזמרת למען מועצת אזור, וברגע הזה כולם כבר התחילו לצחוק. איך נינט תגיב כשתבין שהכל הייתה מתיחה אחת גדולה? נחכה ונראה.