העונה הנוכחית של הכוכב הבא הסתיימה אמש (שלישי), עם אירוע גמר בלתי נשכח ששבר שיאים. שימו בצד לרגע את ההומור, הכישרון והזכייה ההיסטורית של עדן אלנה בתחרות, נתוני הצפייה והמעורבות הגבוהה של הצופים הגיעה לפיק שעוד לא נראה כמוהו.

>> רוצים להיות כוכבים? הירשמו עכשיו לעונה החדשה של הכוכב הבא 2021

תוכנית הגמר רשמה רייטינג ממוצע של 29.2% ו-809 אלף צופים, עם יותר מ-50% הצבעות באפליקציית mako, כלומר מעל 405 אלף צופים - שיא של מעורבות צופים בתוכנית טלוויזיה. סך כל ההצבעות עמדו על שני מיליון, כאשר הרוב הצביעו מספר פעמים. בסיום העונה, ממוצע הרייטינג עומד על 19.9% ו-540 אלף צופים לתוכנית.

אין ספק בכלל שהגיעו המתמודדים הטובים ביותר, כך שרמת המקצועיות הגבוהה והכישרון בלטו לאורך ביצועי העונה, ואנחנו בטוחים שזו לא הפעם האחרונה שאנחנו שומעים על כוכבים כמו אלה-לי להב שהגיעה למקום השני, אור עמרמי ברוקמן מיד אחריה, גאיה שאקי, רביב כנר ומורן אהרוני. רק היום (רביעי) מערכת ערב טוב עם גיא פינס פרסמה שעדן חסון יארח את שני הצעירים, להב ועמרמי ברוקמן, בהופעה. וזה לא הכל, עכשיו מסתבר שקרן פלס תנהל אומנותית את כנר. שיהיה בהצלחה.

עדן חסון, אלה לי להב ואור עמרמי ברוקמן (צילום: מתוך: "גדולים מהחיים" "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020")
עדן חסון יארח את אור עמרמי ברוקמן ואלה-לי להב | צילום: מתוך: "גדולים מהחיים"; "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020"

כמובן שהם לא היחידים, גם בעונות הקודמות יצאו לא מעט סטארים מהתחרות. מלבד זוכים כמו נטע ברזילי ונדב גדג', גם מרגי, שפיטה ועדן מאירי מככבים בתעשיית המוזיקה, והסינגלים ששיחררו זוכים למיליוני צפיות ברשת. אם גם אתם חושבים שיש לכם את הסטאריות הנדרשת, זה הזמן שלכם. העונה הבאה של הכוכב הבא 2021 כבר נפתחה, וכל שאתם צריכים לעשות הוא להירשם.

אלה-לי ביצוע שני (צילום: מתוך "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020", קשת 12)
אלה-לי להב בביצוע הגמר | צילום: מתוך "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020", קשת 12
אור עמרמי ברוקמן שיר ראשון (צילום: מתוך "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020", קשת 12)
אור עמרמי ברוקמן באירוע הגמר | צילום: מתוך "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020", קשת 12