לקראת אירוע הגמר של הכוכב הבא לאירוויזיון ,2020 שיערך בשידור חי מחר (שלישי ב-21:00 בקשת 12), הפיינליסטים חשפו הערב את השירים שהם בחרו לבצע בפעם האחרונה על הבמה של התוכנית. בנוסף, ערכו המנחים אסי עזר ורותם סלע בדיקה להצבעה בה גם הצופים השתתפו, וכל זה על מנת לוודא שהכל מוכן לקראת ההחלטה הגורלית מחר. 

>> איך מצביעים באירוע הגמר של הכוכב הבא לאירוויזיון 2020? כל הפרטים

אבל מלבד כל ההכנות לקראת רגע השיא של העונה, הייתה גם הפתעה מיוחדת שחיכתה למורן אהרוני, שהודחה אמש מהתחרות. למי שלא ידע, מאז ההדחה הדרמטית הרשת לא מפסיקה לרעוש, ומעריצים רבים של הזמרת והתוכנית הביעו אכזבה מההדחה המפתיעה רגע לפני קו הסיום, עד כדי כך שהיום אפילו נפתחה עצומה הדורשת גלגל הצלה עבור המתמודדת המצוינת

אבל עכשיו למורן יש סיבה מאוד טובה לחייך. שופטי הכוכב הבא לאירוויזיון 2020 החליטו לפנק את אחד המתמודדים שלא העפילו לגמר בפרס שווה במיוחד - הפקת סינגל וקליפ מתנת טדי הפקות. "יש כאן הרבה אנשים מוכשרים ולחלקם כבר יש סינגל בחוץ", אמרה קרן פלס כשעמדה להכריז על הזוכה המאושרת, "זה היה כמו פציעה של שחקן באולימפיאדה, ואני חושבת שבאמת מגיע למורן אהרוני". 

>> אל תפספסו את כל מה שקורה ב"הכוכב הבא לאירוויזיון 2020"

>> כל הביצועים הבולטים של הכוכב הבא לאירוויזיון 2020 מחכים לכם באפל מיוזיק, ספוטיפיי ודיזר

מורן הנרגשת הייתה כמעט ללא מילים וסיפרה שלאחרונה חזר לה הקול. "מגיע לך להיות אחת הכוכבות הגדולות בישראל. תכניסי לך את זה לראש ושלא יצא לך משם", אמר לה המנחה אסי עזר, ולנו נותר רק לספור את הימים עד שנשמע את הלהיט הבא של הזמרת המוכשרת.