אירוע הגמר של "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019" מתקרב אלינו בצעדי ענק, וב-12.2 (שלישי, ערוץ 12) נבחר כולנו את הנציג הבא של ישראל, שיעלה לבמה הגדולה בעולם כאן בגני התערוכה בתל אביב בחודש מאי. האירוע ישודר בערוץ כאן 11. רוצים לקחת חלק בבחירת הנציג? מצוין. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאפליקציית mako, ולחכות לפתיחת ההצבעה המוקדמת ביום שני (11.2) במהלך שידור התכנית, או לפתיחת ההצבעה בתחילת אירוע הגמר. ההצבעה בכפוף לתקנון.

>> להצבעה המוקדמת באפליקציית mako לחצו כאן

מאיה בוסקילה, כיתריה, קובי מרימי ושפיטה יתחרו זה בזה, ואתם אלו שתשפיעו מי מהם ייצג אותנו באירוויזיון. איך עושים את זה? כל שעליכם לעשות הוא לוודא שאפליקציית mako מותקנת על מכשיר הסמארטפון שלכם, ולפעול בהתאם לשלבים הבאים. מבין כל המצביעים תיערך הגרלה נושאת פרס, ואם תהיתם מהו, אז אייפון XR נשמע לנו פרס שווה בהחלט. שימו לב, לאחר ההצבעות, הזוכה בפרס הוא עומר אסולין.

כניסה להצבעה מהאפליקצייה:

צ'ק אין להצבעה:

אז איך מצביעים? היכנסו לאפליקצייה ומלאו הרשמה קצרה. לאחר ההרשמה תתבקשו לבצע צ'ק אין (כפתור כניסה להצבעה) ומכאן, חכו לתחילת הדו קרבים של אירוע הגמר. לפני כל תחילת הצבעה תתבקשו לעשות צ'ק אין, ומרגע תחילת הביצוע הראשון יופיעו שני חצים, החליקו שמאלה על החץ הכחול כדי להעביר את המתמודד או ימינה על החץ האדום על מנת שלא להעביר. שימו לב, אם לא הצבעתם, הקול שלכם ייחשב כלא עובר. כך תוכלו להצביע במשך ארבעת הביצועים הראשונים.

לאחר שני הדו קרבים, תוכלו לנסות ולהציל מבין שני המפסידים את המתמודד המועדף עליכם. איך? פשוט מאוד, לחצו על שמו עם פתיחת ההצבעה על המסך. ההצבעה השישית והאחרונה של הערב, תתקיים רק לאחר שלושת הביצועים של הפיינליסטים. גם כאן, יופיעו לכם שמותיהם של שלושת המתמודדים הסופיים, וכדי לבחור את הנציג שלכם לאירוויזיון, לחצו על שמו וחכו לתוצאות. אל תשכחו, מבין כל המצביעים תיערך הגרלה, בה הזוכה יוכל לזכות באייפון XR.

הצבעת הדו קרבים:

ההצבעה החמישית: מי יעלה לשלישייה?

ההצבעה השישית והאחרונה: מי יהיה הנציג?

ההצבעה בתכנית בכפוף לתקנון.

מבצע הגרלות נערך בהתאם להוראות ההיתר הכללי לעריכת הגרלות לפרסומת מסחרית לפי חוק העונשין, התשל"ז-1977. עורכת ההגרלה היא שידורי קשת בע"מ. המפקח על ההגרלה הוא רו"ל יגאל דור ממשרד רואי חשבון ברייטמן, אלמגור, זהר ושות'. התקנון זמין באתר mako, במשרדי עורכת ההגרלה ובמשרדי המפקח על ההגרלה.

עוד ב"הכוכב הבא לאירוויזיון 2019":

>> כל הביצועים הבולטים ממתינים לכם באפל מיוזיק בעמוד "הכוכב הבא לאירווזיון"

>> גם בספוטיפיי מחכים לכם הביצועים של "הכוכב הבא לאירוויזיון"

"הכוכב הבא לאירוויזיון - תל אביב 2019": מי יהיה הנציג של ישראל באירוויזיון? אירוע הגמר בשלישי ב-21:00, קשת, ערוץ 12