את רגע ההכרזה על הניצחון של נטע ברזילי באירוויזיון בליסבון קשה לשכוח. המולה ברחובות העיר, קפיצות למזרקה של כיכר רבין והמון גאווה לאומית אחרי 20 שנים של געגוע - TOY הביא את הגביע הביתה. עכשיו, חצי שנה אחרי הזכייה, הגיע הזמן לבחור את הנציג הבא שאולי יביא לנו דאבל ניצחון. בקרוב, תעלה בקשת 12 העונה החדשה של "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019", שתשלח את הנציג שאתם תבחרו לאירוויזיון שיתקיים בתל אביב.

אז מה מחכה לנו? אל פאנל השופטים הוותיק: הראל סקעת, קרן פלס, אסף אמדורסקי וסטטיק ובן אל, תצטרף שופטת חדשה היישר מברודווי, שירי מימון. בשנת 2005 היא הגיעה למקום הרביעי באירוויזיון עם "השקט שנשאר", ומאז כיכבה על במות תיאטרון בארץ ובחו"ל, שפטה בתוכניות ריאליטי מוזיקה והוציאה אלבומים וסינגלים שהפכו ללהיטים. גם באזר ההצלה של שני המנחים, אסי עזר ורותם סלע, חוזר להציל את המתמודדים שלא צלחו את הצבעות הקהל באולפן או השופטים. ומה שנותר לנו עכשיו הוא רק לחכות לכוכב הבא שיביא את הניצחון הביתה בפעם השנייה ברציפות.

"הכוכב הבא לאירוויזיון 2019": אחרי שניצחנו את אירופה, מי יהיה הנציג שלנו באירוויזיון בתל אביב? העונה החדשה בקרוב בקשת, ערוץ 12