אין ספק שהעונה החדשה של "הכוכב הבא לאירוויזיון 2018", שמשודרת בערוץ קשת 12, נפתחה בסימן רגעים מרגשים, שהביאו לא מעט דמעות לאולפן. בפרק ששודר אמש (א') היה זה תורה של קרן פלס, שפרצה בבכי כשנועה בל, הבת המאומצת שלה, עלתה למבחן המסך שלה על הבמה. "זה היה משוגע", סיפרה בל בריאיון ל"חי בלילה", "קשה לי לתאר בכלל במילים, זה היה מטורף".

"מאז שאני מכירה את עצמי הייתי קשורה לבמה, זה היה מקום נורא גדול לשפוך בערך כל דבר שחוויתי. זה תמיד היה, זה תמיד יהיה", שיתפה בל שעוד לפני ההיכרות עם פלס, הייתה לשירה חלק גדול בחייה. מבחינתה היה ברור שהביצוע לשיר של אביתר בנאי "יפה כלבנה", הוא החלטה שלה, ולכן עירבה את פלס בהכנות. למעשה היא לא ידעה איך בל מתכוונת לבצע את השיר על הבמה.

הביצוע של בל ריגש הרבה אנשים בקהל, וגם את השופטים, שהרימו לה את המסך לשלב הבא בתחרות. פלס כמובן לא השתתפה בהצבעה, כדי לשמור על האובייקטיביות של ההצבעות. "לא בלעתי רוק לפני האודישן, לא הצלחתי לנשום. נורא פחדתי שלא ירימו את המסך, ונורא רציתי שהשיפוט יהיה אובייקטיבי, ושיתבסס על פי הכישרון שלי".

לוח שידורים קשת 12. כל הפרטים

למה הגעת דווקא ל"הכוכב הבא"?
"כי קרן שם. חד וחלק".

מה קרן אמרה לך רגע אחרי?
"זאת הייתה שיחה נורא אמוציונלית, היא אמרה שזה היה מרגש מאוד. זה היה מרגש לי ולה כאחד".

מישהו מהמשפחה הביולוגית יצר איתך קשר?

"כן. היה איזשהו משהו קטן, שבהתחלה עשה לי קצת קווצ' בלב, אבל אמרתי שזאת חלק מההחלטה שלי לבוא מול כל העולם ולספר את הסיפור הזה. חלק מההחלטה שלי היא כן לצפות לתגובות האלה, ולקבל אותן ולכבד אותן. הכל בסדר, זה שלהם ואני עשיתי את ההחלטות שלי".

עוד ב"הכוכב הבא לאירוויזיון 2018":

"הכוכב הבא לאירוויזיון 2018": משודרת בקשת, ערוץ 12