תאריך לידה: 19/11/1986

עיר מגורים: קריית אתא

מזל: עקרב

המוטו שלך: קארמה

מתי ואיפה שרת בפעם הראשונה? אני לא זוכר איפה התחלתי לשיר או אפילו איפה הייתה ההופעה הראשונה שלי אבל אני יודע שהתחלתי ללכת לאודישנים בגיל 6.

איזו הופעה מול קהל זכורה לך במיוחד? לפני כמה שנים הופעתי בערב התרמה לוראייטי ישראל. בדיוק באותו שבוע כתבתי שיר חדש והחלטתי שאני שר אותו בהופעה הזאת. לשיר קראו ״ג׳וני״. מה שהפך את העניין לכל כך מיוחד זה שהאנשים בקהל הצטרפו אליי לפזמון השני למרות שהם לא שמעו את השיר לפני. זה עושה לי צמרמורות גם כשאני שר קאבר אז בטח שזה ירגש אותי כשזה שיר שאני כתבתי והלחנתי.

מה הרגע הכי מביך שהיה לך על הבמה? פעם הופעתי בבוסטון ארה״ב. יש לי משפחה שם והם באו לראות את ההופעה ונורא שמחו לראות אותי. בגלל שהם הצליחו להסיח את דעתי עם נפנופים ונשיקות באויר נפלתי מהמדרגות של הבמה זה היה ממש מפדח וממש כואב!

מהי ההופעה הראשונה שהיית בה כצופה? וואו אני זוכר את זה כל כך בבירור! הייתי בן 5 ולקחו אותי לראות את הפסטיגל בפעם הראשונה. אני זוכר עד היום את התפאורה, האורות, ההתרגשות וכמה שנדהמתי מהדבר הזה שנקרא במה. אגב אחד השירים שאני הכי אוהב עד היום בעברית הם מפסטיגל הזה של שנת 91- ״מיכאל״ של אתי אנקרי.

איזה שיר בעצם נכתב עלייך? זאת שאלה קשה כי יש כל כך הרבה כאלה ואני ממש אוהב את כולם. גם אם הייתי בוחר שיר אחד, זה בטוח היה משתנה עוד שבוע.

אם היו לך 24 שעות לעשות כל מה שבא לך, עם מי שבא לך ובתקציב בלתי מוגבל, מה היית עושה? מעלה את כל המשפחה והחברים על מטוס לחוף פרטי על אי בודד שם מחכה לכולם מסיבה מדהימה שכוללת את כל הפינוקים האפשריים. אגב המסיבה נגמרת בדיוק בסוף ה24 שעות' אנחנו לא מבזבזים דקה! אה וזמן טיסות לא נחשב כן?

איפה תהיה בעוד 10 שנים? וואו זאת שאלה ממש קשה. כמו שלמדתי כבר להכיר את עצמי אין לדעת. יכול להיות שאגור בארץ ויכול להיות שבארץ אחרת. מה שבטוח זה שיהיה לי פסנתר, עט, דף ואמשיך לשיר, לכתוב ולהלחין וכמובן שאני ביונסה ואדל נהפוך לחברים הכי טובים ונשב כל יום ראשון לבראנץ ביחד.

"הכוכב הבא לאירוויזיון 2016" -  שישי ושבת ב-21:00