מי יכול לשכוח את הלהקה שהביאה רוקנרול בועט הישר לבמה של הכוכב הבא? לאחר שהצליחו לתפוס את תשומת ליבו של המפיק הבינלאומי ג'ון מיטשל, להקת ה-"Random Dogs" מתכננת להמריא בקיץ הקרוב לאנגליה ולהתחיל לעבוד איתו על אלבומה השני. "לצערנו עדיין אין ביכולתנו לממן את האלבום הזה לחלוטין בעצמנו וכאן בדיוק אתם נכנסים לתמונה", כתבו חברי הלהקה בעמוד שלהם באתר הדסטארט.

היעד של הלהקה הוא 50,000 ש"ח, ונותרו להם קצת יותר מ-50 ימים על מנת לגייס את הסכום (מה שנקרא, 1,000 ש"ח ביום יסדרו אותם יופי). אתם יכולים לתרום להם בין 25 ל-10,000 שקלים. 25 שקלים יקנו לכם עותק דיגיטלי של האלבום הראשון. ב-250 שקלים תזכו בשני האלבומים חתומים ע"י כל חברים הלהקה ובכרטיס להופעה, ב-1,000 שקלים תקבלו גם קרדיט באלבום, וב-5,000 שקלים הם יגיעו אליכם הביתה להופעה פרטית. ומה תקבלו אם תתרמו את המקסימום, 10,000 ש"ח? פה תוכלו לטפוח לעצמכם על השכם על כך שתמכתם בפרויקט רק בגלל אהבת המוזיקה.

ואם לא בא לכם לחכות עד שהאלבום השני ייצא, אתם מוזמנים כבר עכשיו להזמין כרטיסים להופעה הקרובה שלהם בבארבי (04/04) שם הם יארחו בוגרת נוספת של "כוכב נולד" - דיאנה גולבי.  

>>חושבים שאתם הכוכב הבא? ההרשמה לעונה השלישית פתוחה!