כשאוה על קנרש נכנסה לאולפן "הכוכב הבא", היא מיד משכה אליה את כל המבטים, ולא, ממש לא בגלל הדמיון לאיימי ווינהאוס, אלא בעיקר בגלל הבטן ההיריונית שלה. "אחד הדברים שאני הכי אוהב זה למשש בטן של הריון", שיתף הראל סקעת בפטיש הקטן שלו ומיד ביקש ללטף לה את הבטן. "הוא היה כזה חמוד, זה ממש הוריד לי את הלחץ", מודה אוה, "אין הרבה אנשים שנוגעים לי בבטן, אבל הראל זה הראל".

אבל אוה לא תפסה רק את תשומת ליבו של הראל, וגם עם רותם סלע היה לה קליק יחסית מיידי, אולי בגלל שהיא נתנה לה במתנה שמלה שהיא עיצבה בעצמה: "אם אני עוברת לשלבים הבאים גם קרן מקבלת ממני שמלה", היא צוחקת. סלע נשארה לצדה גם כשאסי טען שכל מי שתשיר באודישן שיר שביצעה אדל, כמו זה שבחרה על קנרש, לעולם לא תצליח להתעלות על המקור. "לא ידעתי שהוא אמר את זה", אומרת אוה, "כן, זה לא קל לשיר שיר של כזאת דיווה עם קול ענק, אבל אני תמיד באה עם שירים גדולים, אני לא יכולה לשיר קטן".

אם כבר 'קטן', הבטן שלך ממשיכה לגדול - מה תעשי בשלבים יותר מתקדמים של התכנית עם ההיריון?
"יכול לקרות מצב שאני אגיע לגמר, בעזרת השם, ואז ירדו לי המים באמצע", היא צוחקת ומיד מרגיעה: "גם כאן - אין אפס - אני לוקחת איתי את המצלמה, את כל עם ישראל איתי לחדר הלידה, ומקסימום אסיים לשיר עם צירים"

"פחדתי שהם יתחילו לנשק גם אותי, הלו - אני אישה נשואה"
הנשיקה של הראל ומוקי (תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת)
"הייתה אהבה באוויר" | תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת

בסופו של דבר אוה הראתה לאסי מי צוחק אחרון והרימה את המסך עם לא פחות מ-97%, שיא חדש בכוכב הבא. את השיא הקודם אגב קבע אלון טאוב בשלב האודישנים של העונה הראשונה. "אף אחד לא הגיע לזה?", מופתעת אוה ומיד מתחילה לחשוב על השלבים הבאים, "זו בעיה גדולה. אני צריכה לעמוד ברף הזה עכשיו ואני לא בטוחה שאני אגיע לזה".

את באמת מפחדת?
"גם הפעם לא האמנתי ש-97% מהקהל יהיו בעדי. בכלל לא האמנתי שירימו לי את המסך, אני מנסה כבר 10 שנים להיכנס לעולם הזה ולא מצליחה", היא מספרת, "אני יודעת שקיבלתי מתנה, ומי שמקבל מתנה צריך להשתמש בה, ובגלל זה לא ויתרתי".

אז מה השתנה לדעתך?
"אולי ההיריון. אני מרגישה שבאיזשהו מקום אני שרה למישהו מבפנים. זה מעניין, זה כאילו יש משהו פנימי שאתה רוצה לתת לו תשומת לב", היא אומרת. "אני שרה הרבה לתינוק, בעיקר ג'אז וקלאסיקות, ואיך שהוא שומע שירים הוא ישר מתחיל לבעוט".

שאלה אחרונה, לסיום, מה את אומרת על סבב הנשיקות שהתחיל בתום הביצוע שלך?
"הייתי בהלם, פחדתי שיתחילו לנשק גם אותי", היא צוחקת, "הלו - אני אישה נשואה, לא מתאים. אבל כנראה שאחרי השיר באמת כולם הרגישו את האהבה באוויר".

"הכוכב הבא"- האודישנים החדשים ממשיכים בשלישי ב-21:00

>> לדף הפייסבוק של הכוכב הבא לחצו כאן