"אמרתי שאני צריכה להנציח אותה, לספר את הסיפור שלה": החיילת שי טמינו עלתה לבמה של "הכוכב הבא - מהדורה מיוחדת" וריגשה את השופטים עד דמעות. אז, טמינו הקדישה את שיר האודישן שלה בתוכנית, "אולי", לחברתה נעמה בוני ז"ל, מש"קית ת"ש בגדוד 77 אשר נפלה בשבת השחורה.

היום (א') טמינו הגיעה ללשכתו של אבי אלקבץ, ראש העיר עפולה יחד עם יעל בוני, אמא של נעמה ובין השתיים התפתחה שיחה מרגשת. "היה לי ממש קשה, אבל הייתי חייבת להעביר את הרגש תוך כדי השיר ואז זה התפרק", אמרה טמינו, "המילים קיבלו משמעות אחרת, אמרתי שאני צריכה להנציח אותה ולספר את הסיפור שלה".

"אני חושבת שיש ערך מאוד גדול לזה שמביאים שיר שהבחירה שלו מאוד מבוססת, אני מפרידה רגע מזה שזה סיפור מאוד נוגע לנו - זה מאוד אותנטי", השיבה לה האם ולאחר מכן חיבקה אותה, "אני אוהבת יותר מדי, אני מתה עלייך, איזה ילדה את. אני בטוחה בליבי, משוכנעת, שתהיה לך הצלחה".

באותה נקודה האם התייחסה לביצוע המרסק של טמינו בתוכנית. "החזקת אותי", היא אמרה, "אני חייבת להראות לך מה קרה בקבוצה של המשפחה שלי, את יודעת איזה משפחה יש לי, אנחנו שבט ענק, הרגה אותנו". גם ראש העיר אלקבץ, הביע התרגשות מהביצוע המדובר.

בהמשך האם שאלה את טמינו המרוגשת - האם היא חולמת להצליח כזמרת. "התעשייה קשה, מן הסתם צריך תוכנית ב'", היא אמרה והאם השיבה, "התעשייה קשה, אבל לא קשה בשביל אנשים עם כישרון כמוך".

כזכור, טמינו שמשרתת בלהקה צבאית בחיל החינוך והנוער, סיפרה באודישן שלה בתוכנית על התפקיד שלה בימים אלו ושרה את "אולי" של אביב גפן שקיבל משמעות אחרת מאז לכתה של נעמה בוני ז"ל. "זה היה כל כך מרגש, אני אשאר איתך פה כדי שתוכלי להישען עליי", אמרה רותם סלע לאחר הביצוע.