הראשונה שעלתה העונה על בימת "הכוכב הבא - מהדורה מיוחדת", הייתה החיילת שי טמינו. טמינו, שמשרתת בלהקת חיל החינוך והנוער, בחרה לשיר את "אולי" של אביב גפן לזכר חברתה, נעמה בוני ז"ל, שנפלה בקרב בשבת השחורה.

"נעמה שירתה כמש"קית ת"ש באוגדת עזה. היא בדיוק הייתה בשמירה בש"ג, כשהייתה חדירת מחבלים וירו בה", סיפרה טמינו רגע לפני האודישן, "השיר קיבל משמעות אחרת. רציתי להקדיש לה אותו ולהנציח אותה תוך כדי השיר".

הביצוע המרגש גרם לשופטים לפרוץ בבכי ולהעניק לה שישה כחולים. טמינו עצמה התרגשה מאוד בסיום הביצוע ורותם סלע ניגשה לבמה כדי לחבק אותה: "את מדהימה, עשית את זה כל כך יפה בשבילה. זה היה כל כך מרגש. אשאר איתך פה כדי שתוכלי להישען עליי. שבית את ליבם של השופטים מהשנייה הראשונה שפתחת את הפה. זה לא קורה הרבה. ניכר שזה הגיע ממך ומדם ליבך. את מהממת והלוואי שהדרך שלך איתנו תהיה ארוכה".

השופטים החמיאו לטמינו על הביצוע. "זה כמו סכין בתוך הלב", אמרה קרן פלס, "משהו בתדר שלך מאוד מדויק. באת להגיד משהו. אובדן זה תמיד קשה, ובתוך הכאב שלך הבאת משהו שהוא כמו פרח שנפתח. ראיתי אותך לחלוטין עומדת על הבמה באירופה ומייצגת את המדינה שלנו". רן דנקר אמר: "זה היה ביצוע חף ממניירות, היה בו ניקיון של נשמה זכה ששרה אלינו. אני חסר מילים, את מדהימה. ממש". עדן חסון התרגש: "אי אפשר לעכל דבר כזה, זה נורא קשה. ניסיתי להתנתק לרגע ולשמור אותך שרה. זה היה נשמע כמו מלאכית: צלול, נקי, שרת את האמת שלך".

טמינו סיפרה ב"חדשות הבוקר" על השיחה עם אמה של נעמה ז"ל אחרי שידור הפרק: "דיברתי עם אמא שלה. אמא שלה מאוד התרגשה. יש קבוצה עם כל הקרובים והחברים שלה, כולם התרגשו ממש. זה מטורף, לא ציפיתי לכמות כזאת ענקית של אהבה. לא יודעת איך הטלפון עמד בכל ההתראות בוואטסאפ וברשתות החברתיות".

"בחרתי את השיר הזה כי זה שיר שאני ממש אוהבת, ובגלל המלחמה והאובדן של נעמה, השיר קיבל משמעות אחרת. נעמה הייתה בן אדם שאוהב מוזיקה. חשבתי שזאת הדרך להנציח אותה ולהמשיך לספר את הסיפור שלה".

את חורשת את הארץ בימים אלה ומופיעה בפני חיילות וחיילים.
"בדיוק עכשיו אני בעיר הבה"דים, אבל בחודש וחצי האחרונים יצא לי להיות גם בצפון, להכיר את הלוחמים שנמצאים בחזית ויוצאים לכמה שעות להתרענן. אחד הדברים שעושים להם טוב, חוץ מלנוח, לאכול ולהתקלח, זה המוזיקה. אנחנו מרימים להם את המורל, מעלים להם חיוך, משנים להם את האווירה. בתקופה הקשה הזאת, זו שליחות מטורפת. החיילים צריכים את המוטיבציה הזאת מהמוזיקה. אנחנו הכי טובים בחיוביות שלנו".