לכבוד סיום השלב הראשון בתכנית, שלב האודישנים, ולקראת השלב הבא והנוצץ בתחרות בו תיסגר הנבחרת, הפרומט הכוכב הבא עבר לאולפנים הגדולים בישראל, אולפני ג.ג. בנוה אילן.

המעבר המורכב, שכלל את בניית סט הצילומים והבמה מחדש, וכן את העברת המסך המפורסם, החל כבר לפני כשבוע, עם סיום תכנית האודישנים האחרונה. הקמת האולפן החדש התבצעה בתוך ימים אחדים בלבד, בעזרת צוות של עשרות פועלים שעבד 24 שעות ביממה על מנת לעמוד בלו"ז הקצר.

עקב הביקוש הרב, האולפן החדש של הכוכב הבא יאפשר לקהל גדול יותר להגיע ולקחת חלק בצילומי התכנית. החל מהערב, כשהמסך יתרומם למתמודדים שעברו את מבחן המסך, הם ימצאו עצמם בפני אלף איש שיריעו להם בשידור חי.

האולפן החדש של הכוכב הבא (צילום: סיוון יאנג)
בואו להרים את המסך באולפן החדש | צילום: סיוון יאנג

וזה לא החידוש היחידי הערב! רף הרמת המסך עלה ל-75 אחוזים, ולכן עשרת המתמודדים שיעלו הערב על הבמה יתבקשו לעבוד קשה במיוחד על מנת לעבור לשלב הבא. וגם זה לא הכל: מכיוון שיש מקום רק לחמישה מתמודדים בלבד בנבחרת, גם אם כל העשרה יצליחו להרים את המסך זה לא בהכרח יבטיח את מקומם בנבחרת - החמישה שירימו את המסך עם הכי הרבה אחוזים, הם ורק הם יעברו לשלב הבא. הולך להיות מותח!

רוצים לחנוך את האולפן החדש ולחוות את ההתרגשות הסוחפת בזמן אמת? הירשמו עכשיו ותוכלו להיות חלק מהקהל כבר בתכנית הקרובה

הכוכב הבא: כל העדכונים, החדשות והדיווחים מהשטח מחכים לכם באתר התכנית

 >>בשלוש התכניות הקרובות, בשלב הרכבת הנבחרת, יחולקו בכל תכנית 50 סמארטפונים חדשים - והם יכולים להיות שלכם! אם תקפידו להצביע בכל הביצועים