מלחמת השופטים: ריטה מול מוקי (צילום: mako)
ריטה ומוקי ראש בראש | צילום: mako

הגמר כבר נראה באופק ובכוכב הבא מעלים הילוך: הפעם החליטו שני הזמרים בצוות השופטים לקחת את המושכות לידיים - ריטה ומוקי עבדו עם המתמודדים על הביצוע שישירו בתכנית הקרובה, שתשודר ביום ג' ב-21:00.

איך זה עבד? כל אחד מהם בחר בתורו את המתמודדים איתם הוא רוצה לעבוד וגיבש את הקבוצה המנצחת שלו. ברגעים אלו ממש הקבוצות עובדות במרץ בחדר החזרות, וכל שופט הכין הפתעות שיהפכו את הביצועים לשואו כמו בסרטים. שואו שיכריע האם הם יעברו לחצי הגמר.

מלחמת השופטים: הקבוצה של ריטה (צילום: mako)
מלחמת השופטים: ריטה מול מוקי | צילום: mako

הקבוצה של ריטה: חאפלה בוכרית, מוזיקת סול וכנס מחזור

ריטה החליטה שהיא הולכת עד הסוף עם המשימה שניתנה לה, ולכל מתמודד שבחרה אליה לקבוצה, היא החליטה לשדך זמר (או להקה) שישדרגו את המופע שלו:

רינת כהן הולכת לשיר עם להקת העבריות מדימונה, ולכולנו מובטח מופע של מוזיקה שחורה מלאת נשמה. ועל זה נאמר: הו מאמא.

גם אליאס מלייב קיבלה תגבורת, את הלהקה המפורסמת של משפחת אלייאב. ולא רק שם המשפחה הדומה מחבר ביניהם - אלא כמובן העדה הבוכרית והמורשת המוזיקלית הענפה. יהיה שמח.

האחים אריה וגיל גת, שהם להקה בפני עצמם, הולכים להופיע על במה אחת עם הזמר המעורך אמיר דדון, שהוא גם מסתבר חבר קרוב של השניים, עוד מהימים שג'ימג'מו בטיילת באילת, בלי כיפה ובלי ציציות.

מי שסוגרת את הקבוצה של ריטה היא טינה איברגימוב, שיודעת לספק שואו "כמו של אירווזיון" גם כשהיא מופיעה לבדה על הבמה. הפעם היא תזכה לרקדנים שילוו אותה לאורך הביצוע.

מלחמת השופטים: הקבוצה של מוקי (צילום: mako)
מלחמת השופטים: הקבוצה של מוקי | צילום: mako

הקבוצה של מוקי: אוכלים את הכובע, מחדשים קלאסיקה ומסתערים על הבמה

בעוד ריטה מתכננת הפקה בסגנון וגאס, מוקי מאמין שמה שנכון לחברי הקבוצה שלו הוא דווקא לשיר סולו.

למרות שמוקי טען שדוד דריי "לא אמן" מבחינתו, בתכנית האחרונה הוא הצהיר שהיה רוצה "לאכול את הכובע". השניים קיבלו הזדמנות נדירה לעבוד ביחד על הנאמבר שדוד יבצע, כשמוקי אחראי על בחירת השיר. משעמם זה בטוח לא יהיה.

אביתר קורקוס זכה להרבה מחמאות ממוקי, והיה הראשון שזה לקבל "עובר" מהשופט הקשוח. ברגעים אלו הם עובדים על השיר שאביתר יבצע בתכנית, ואנחנו כבר יכולים לרמוז לכם שמדובר באחד השירים הכי אהובים על מוקי. האם יש כאן שילוב מנצח או קלאסיקה שאסור לגעת בה?

אחרון חביב בקבוצה של מוקי הוא עומר דץ, עוד מתמודד שזכה לביקורת צוננת ממוקי ("זה היה רע לתפארת. משעמם מאוד"). בתכנית הקודמת ריטה אמרה שהיא "תשמח לעבוד עם עומר על בחירת השירים", אך דווקא מוקי הוא זה שבחר בו לקבוצה שלו. אנחנו כבר לא יכולים לחכות לראות את התוצאה.

>>המתמודדים נכנסים לאווירת החג: נס חנוכה בכוכב הבא

 הכוכב הבא: מי יעלה לשלב חצי הגמר? שלישי ב-21:00