"אין לו שום הבנה במוזיקה, הוא שופט לפי פרמטרים לא רלוונטיים", היא רק דוגמית קטנה לתגובות הזועמות בעמוד הפייסבוק של הכוכב הבא, בעמוד האינסטגרם ובכתבות השונות. רהב זכה אומנם לצמיכה חלקית בעמדתו כמחיה השירה העברית, אבל גולשים רבים איבדו את הסבלנות וקראו להדחתו מהתכנית.

רני חוטף עצבים על השופטים
לא מפחד מצביקה הדר: "צביקה מנסה להיות פופולארי בגרוש" | תמונת AVI: mako
הגולשים, שמשתייכים למחנה רהב, ציינו גם הם את המבחר אדיר של שירים יפים בעברית שאין שום סיבה להתעלם מהם. מגיב בשם יובל קבע: "זה לא הגיוני שבתכנית טלוויזיה ישראלית ישירו יותר באנגלית", וכמו כן הופיעו  תגובות מפרגנות יותר כמו  "רני רהב הוא הגדול מכולם - כל הכבוד על שמירת השפה העברית".

אבל כאמור, מרבית הגולשים יצאו באופן נחרץ נגד השופט והחלטתו מעוררת המחלוקת מאמש: "הוא בא לריב או לשפוט?!", תהה קובי, "תעיפו אותו כבר, הוא בלתי נסבל והוא הרס את התכנית עם הצעקות שלו".

גולשים רבים התרעמו על העובדה שרני רהב פועל בניגוד לחוקי הפורמט: "הוא לא יכול לקבוע חוקים משלו, מה זה הטרור הזה שהוא משליט?", ואילנה הוסיפה: "הוא צריך לשפוט את התכנית ולא לחנך את העולם". מגיבים אחרים היו חריפים בהרבה. שירי, שהגיבה בעמוד הפייסבוק של התכנית, אמרה כי "רני רהב זאת השערורייה הכי גדולה בתולדות השיפוט של תוכניות ריאליטי...מישהו בהפקת התוכנית חייב לשים להתנהגות האינפנטילית הזאת של רני.. אי אפשר לסבול עוד ביזיון כזה!".

גולשת בשם דניאלה, שהגיבה גם היא בעמוד התכנית, חושבת ש"מי שחייב לעוף מהתכנית הכוכב הבא ודחוף ביותר זה רני. הבן אדם לא הגיוני ענבל בקמן שרה מדהים אז היא שרה באנגלית אבל לא פייר שהיא עלולה לעוף מהתכנית רק כי היא לא שרה בעברית".

ריטה ורני רהב
רהב באולפן | צילום: תומר מונטה

כידוע, רהב משיב לכל אחת מן התגובות שמתפרסמות בעמודים הרשמיים שלו, כך למשל הוא ענה בתום התכנית לגולש שציין בפניו שכיום האמנים האהובים ביותר בארץ הם מחו"ל: "אתה צודק, אבל עבור זה יש את הכוכב הבא, שלא נשכח שאנחנו ישראלים".

רהב הוא לא היחיד שפנה לעמוד הרשמי שלו עם סיום התכנית, כך עשה גם אסי עזר שביקש בעמודי האינסטגרם והפייסבוק שלו לשמוע את דעתם של הגולשים על התנהגותו של רהב, אלה הגיבו בהמוניהם: "מדובר בתכנית עם תקנון וכללים. הוא לא שופט ענייני ונתפס לזוטות במקום להתייחס ליכולות השירה והקול של המתמודדים" כתב אחד הגולשים, וגם תגובות משועשעות יותר כמו "רני רהב צריך לשפוט בתחרות הזמר העברי בירושלים ולא בתכנית הכוכב הבא!!! ואסי אני מבקש שתעביר לו את זה!!!".

 אז מה דעתכם בנושא? האם רני צודק או שהוא מגזים? ענו על הסקר וכתבו לנו בתגובות 

רוצים לזכות בטלוויזיה ״50? שחקו בטריוויית המוסיקה של ״הכוכב הבא״ ואולי תזכו

הכוכב הבא, ראשון ושלישי ב-21:00