הסיפור שלי מתחיל מזה שהוא קרה במקום הכי יפה שראיתי בחיי. בנובמבר 2015 טסתי לארצות הברית לאחי הגדול שגר שם, הוא הפתיע אותי במתנה של שבוע חופש בג'מייקה! ישר חיפשתי אטרקציות לתקופה שנהיה שם והדבר הראשון שקפץ לנו הוא הצוק המפורסם "Ricks Cafe", שגובה הקפיצה ממנו הוא 32feet.

מפה לשם החלטנו שאת החוויה הזאת (שאני אגב לא רציתי לעשות בגלל פחד גבהים) אנחנו חייבים לתעד אז לילה לפני הטיסה קנינו גו פרו. כמו שאתם רואים בתמונה, אין שום תיעוד של גו פרו וזה מכיוון שהצוק היה במרחק של 4 שעות מהבית מלון ששהינו בו, אז החלטנו לעשות עצירה בדרך בחוף מדהים ביופיו, שם הציעו לנו לעשות אטרקציה של מזרון מתנפח שמחובר לסירה ואיך לא.....אח שלי התהפך ונפך למים וככה איבד את הגו פרו חצי שעה לפני ההגעה לצוק!

מאוחר יותר הגענו לצוק. אחי כמובן קפץ לפניי, הגעתי לשפת המעקה והרגליים שיקשקו לי. החלטתי שאין מצב שאני מוותרת על החוויה הזאת, עשיתי צעד ונפלתי למטה ומרוב השוק לא נשארתי ישרה ונחתתי על האגן. הנסיעה חזרה למלון הייתה טראומתית כי את רובה העברתי שאני חצי עומדת, ובמשך חודש לא יכלתי לשבת. מקום מדהים, מומלץ להגיע מומלץ לקפוץ, מומלץ לא להסתכל למטה, ולהשאר ישרים!

לסיפורים נוספים>>