תאריך לידה:

31/01/1985

מקום מגורים:

רמת גן

המוטו שלך: 

שינוי הוא הקבוע היחיד.

מה הייתה העבודה הראשונה שלך? 

עבדתי במסעדה של מלצרים מזמרים בעיר שלי (ראשל"צ). הייתי מלצרית גרועה ומעופפת, עניין אותי רק לדעת מתי אני עולה לשיר.

במה חלמת לעבוד כשהיית ילדה?

כשהייתי ילדה חלמתי להיות נסיכה, אבל בערך בכיתה ז' הבנתי שאני רוצה להיות זמרת. 

מה התחנות העיקריות ביום שגרתי שלך? 

אני מתעוררת בסביבות תשע בבוקר, שותה קפה וקוראת אונליין את כל מה שמעניין. היום שלי ממשיך בחימום קולי, והקלטות באולפן הביתי שלי או באולפנים של אחרים. בעצם כל היום שלי מורכב מעבודה על מוזיקה חדשה, ובערב אני אוהבת ללכת לחדר כושר או לשיעורי ריקוד. את היום אני מסיימת בסרט או סדרה לפני השינה.

איזה ציטוט משיר אהוב את זוכרת במיוחד?

(Be the change you wanna see in the world" (India Arie".

מה לעולם לא תכניסי לפה? 

כבד אווז, מוח, חרקים בכל צורה, עיניים של חיות, וכל דבר שהריח שלו חשוד בעיניי. 

לאיזה מאכל את מכורה? 

לשוקולד וסושי.

מהי התכונה הכי טובה שלך, ומהי הפחות טובה?

התכונה הכי טובה שלי בעיניי היא שאני חרוצה, והתכונה הפחות טובה היא שאני שומרת הרבה דברים בבטן ולא אומרת, גם דברים טובים. 

אם היינו שואלים את קרוב המשפחה הכי קרוב אלייך את אותה שאלה, מה הוא היה אומר?

אמא שלי היתה אומרת שהתכונה הטובה שלי היא היכולת להתמיד ולהשקיע, ומה שפחות טוב בי זה שאני עקשנית מאוד ושיש לי תשובה לכל דבר. 

אם היית צריכה לתאר את עצמך במילה אחת בלבד, באיזו מילה היית בוחרת?

חייזר.

על מה עדיין לא סימנת וי בחיים?

על הרבה דברים. יש לי חלום לזכות בגראמי על שיר שלי, לעבוד עם שמות גדולים בחו"ל, אהבה בלתי מנוצחת, ועוד כל מיני חלומות סודיים.

מה הדרך הכי טובה להתחיל עם בחור או בחורה?

הדרך הכי טובה להתחיל עם בחורה זה להיות מנומס ולהפגין כנות, והדרך הכי טובה להתחיל עם בחור היא פשוט לא להתחיל איתו. צריך לתת להם את המקום להפגין את הגבריות שלהם, ולא לשלול מהם את מה שהם אוהבים לעשות - לכבוש, או לנסות לכבוש. אם הם כבר מנסים בצורה נעימה ויפה, אז צריך לחייך אליהם ולא להיות מגעילות, גם אם התשובה היא לא. זה נורא קשה לבוא ולהתחיל עם בחורה, ולא לצאת אידיוט בדרך. 

מה הדבר הכי מטופש שעשית כדי להרשים מישהו?

כשאני חושבת על זה, ניסיתי להרשים אנשים רק כשזה הגיע לקריירה שלי. עשיתי בדרך דברים מאוד מטופשים כמו לוותר על עצמי, ולתת לאנשים את הכוח לקבוע עבורי גם כשהרגשתי רע מאוד עם זה. היום אני יודעת כמה מטופש זה היה, אבל למדתי מזה המון. 

מה היית משנה בעצמך מבחינת חיצונית ופנימית? 

כל בוקר אני מוצאת בראי דברים שהייתי משנה כדי לשפר את הפרופורציות של עצמי. מזל שאין לי את היכולת לשנות, כי זה היה מסתיים לא טוב, אני משתעממת מהר ואוהבת שינוי. לגבי הפנימיות, ברור לי מה הייתי משנה, הייתי רוצה להיות חסרת פחד לחלוטין. אם היה כדור או משהו שאפשר לקחת כדי להפוך לחסרת פחד, הייתי הראשונה לקחת אותו, אני מקנאה באנשים כאלה שחיים בלי פחדים.

למה הכי התגעגעת באמזונס? 

האמת שהתגעגעתי למשפחה שלי ולחברים, אבל מה שהיה לי הכי חסר זו מוזיקה. היה לי מאוד קשה שאי אפשר לשים שיר באוזניות ולשקוע במשהו אחר, לברוח לתוך צלילים מוכרים או לרקוד עם מוזיקה.

מה משך אותך לצאת למסע בג'ונגלים של האמזונס?

העובדה שאני יודעת שאם לא  הייתי מעזה ועושה את זה עכשיו, כנראה שלא הייתי עושה את זה בחיים. כשהחלטתי לצאת למסע הייתי בתקופת מעבר בחיים, הגשמתי הרבה דברים שרציתי, וחיפשתי את הדבר הבא. אני יודעת שאם לא הייתי יוצאת עכשיו להרפתקה כזו, רוב הסיכויים שהייתי נכנסת שוב למירוץ החיים, ובחיים לא הייתי עולה על מטוס לג'ונגלים או שום דבר שקרוב לזה. 

למה את חושבת שנבחרת למסע?

אני משערת שנבחרתי כי בבירור רואים שאני לא מתאימה לג'ונגל, אין בי שום דבר שמשתלב בחיק הטבע. אני נראית כמו תאונה שרק מחכה להתרחש, ותאונות טובות הן דבר מצחיק.

מה הפחד הכי גדול שלך שאת חוששת שיהווה מכשול שם?

יש לי פחד מחרקים ובמיוחד מג'וקים, עכבישים, וחרקים רדיואקטיביים שיש בג'ונגל. זה באמת מפחיד אותי, אני לא יכולה אפילו לדמיין לגעת בהם או להיות בסביבתם. זה מכשול רציני כשאת נוסעת לג'ונגל שהוא הבית של כל החרקים הכי מטורפים בעולם.

מה העצה הכי טובה שקיבלת בחיים וממי?

קראתי משפט שנחקק לי בזיכרון, והוא העצה הכי טובה לחיים שאני שמחה לתת לכל אחד: "בין אם אתה מאמין שתצליח, ובין אם אתה מאמין שתיכשל, אתה צודק". 

מה השריטה שלך?

זה תלוי באיזה תחום, אבל גיליתי שיש לי הרבה שריטות. לדוגמא כשאני מספרת סיפור לחברים, אני עושה חיקוי של כל דמות בסיפור כולל חיקויים של הקול שלהם. אני גם אוהבת להמציא כינויים לחברים שלי, וכמעט לא קוראת לאף אחד בשם שלו, ובדרך כלל הכינוי פשוט נדבק. עוד שריטה שיש לי היא שאני משוגעת על סרטי אימה, אבל אף אחד לא רוצה לראות איתי אז אני יושבת ורואה לבד.

מה רגעי השיא והשפל שלך בחיים?

רגעי שיא שלי בחיים היו כאלה שניצחתי בהם את הפחד או הגשמתי משהו גדול מאוד. רגע שיא יכול להיות בשבילי הופעה מאוד גדולה בחו"ל לבד על הבמה, והביצוע נשמע מעולה למרות שיש שיבושים. רגעי שפל שלי בחיים היו כשנתתי את הכוח לאנשים שהשתמשו בו לרעה, והייתי עצובה מאוד ומדוכדכת ולא ראיתי את האור בשום דבר. מהרגעים האלה הכי טוב לקחת רק את השיעור.

מה הכי מדליק אותך בגבר?

ביטחון עצמי שהוא משדר גם לסביבה, כישרון שהוא מתגאה בו, יציבות נפשית, יכולת להפגין הרבה חום, ואם הוא יודע להיות חבר טוב לחברים שלו.  

מה הפנטזיה הכי גדולה שלך? 

כל כמה זמן היא משתנה, כרגע הפנטזיה הכי גדולה שלי היא לזכות בגראמי על שיר שלי.

איפה את רואה את עצמך בעוד 10 שנים? 

גרה בבית מושלם מול הים, מצליחה מאוד בכל מה שאני עושה, עם בן זוג שממיס אותי ומאושרת. 

אם היית יכולה להעביר מסר לאומה, מה הוא היה?

ואהבת לרעך כמוך.

"המשימה: אמזונס":  רביעי ושבת ב-21:15