הרבה לפני שמלהקי "המשימה: אמזונס" זיהו את הפוטנציאל של יהודה יצחקוב, הוא כבר הרגיש בנוח בנוכחות מצלמות. יהודה החל את דרכו התקשורתית בגיל ההתבגרות, אז כיכב במרכזה של סדרת דוקו עטורת פרסים בשם "יהודה יוצא למלחמה". הסדרה עקבה אחר השאיפה שלו להתגייס לקורס טייס במטרה להוציא את משפחתו ממעגל העוני, והייתה הראשונה לחשוף לעולם עד כמה הוא נחוש ואמיץ כשיש לו מטרה מול העיניים. אותו חלום ילדות אמנם התנפץ אל מול שיקולי המערכת הצבאית, אבל הערב, מטרת העל שלו הושגה והוא הפך באופן רשמי למיליונר צעיר. 

יהודה גדל עם אם חד הורית ושני אחים קטנים בדירת שני חדרים בחולון. היעדר אב תפקודי בחייו, היה מה שאילץ אותו לצאת לשוק העבודה בגיל צעיר, כדי לעזור לאמו לפרנס את המשפחה. החיים בדוחק כלכלי היו מה שעורר אצלו כבר בצעירותו את הרעב להצלחה, ולא פעם לאורך המסע באמזונס הוא חזר ואמר שכל מטרתו בחיים היא להבטיח למשפחתו עתיד טוב יותר.

יגואר ואנקונדה בדו קרב (צילום: אייל אלקבץ, המשימה: אמזונס)
.לקח כל משימה באקסטרים עם חברי יגואר | צילום: אייל אלקבץ, המשימה: אמזונס
יגואר ואנקונדה בדו קרב (צילום: אייל אלקבץ, המשימה: אמזונס)
הצליח להוציא את המשפחה מהבוץ | צילום: אייל אלקבץ, המשימה: אמזונס

לא מתנצל

למרות שלא פעם נשמעה ביקורת כלפי התנהגותו בתכנית ואף היו מי שכינו אותה "דורסנית", יהודה מעולם לא הסתיר את המניע שלו בתחרות: "הגעתי לכאן כדי לסדר את המשפחה שלי ואני לא מתבייש בזה", הוא הטיח בפניו של ריי בשלב חצי הגמר, כשזה כינה אותו פחדן על שלא הקריב את עצמו לדו קרב לאורך כל המסע. בניגוד לריי, היו גם לא מעט מתמודדים שפירגנו והחזיקו לו הערב אצבעות במתח רב.

שחר כספי ויהודה יצחקוב (צילום: אלבום אישי)
לפני המיליון הוא כבר זכה בשחר כספי | צילום: אלבום אישי
המשימה אמזונס: סייקל 4 (צילום: אייל אלקבץ, המשימה: אמזונס)
לוחם חסר תקנה | צילום: אייל אלקבץ, המשימה: אמזונס

יהודה בחר לעצור את לימודי ההנדסה ולטוס עד לאמזונס המרוחק, בתקווה לחזור מהמסע עם הפרס הגדול. הערב, אחרי מסע ארוך במהלכו נלחם בכל כוחו ומוחו, הוא הוכרז כמנצח הגדול של העונה הראשונה של "המשימה: אמזונס" וגרף לחשבון הבנק שלו מיליון שקלים חדשים. כנראה שלפעמים חלומות מתגשמים.>> כל מה שקרה באירוע הגמר של "המשימה: אמזונס"
>> מאחורי הקלעים: קבוצת הוואטסאפ של המתמודדים נחשפת
>> רוצים גם אתם לצאת למסע בג'ונגלים של האמזונס? ההרשמה לעונה החדשה נפתחה


>> לכל הפרקים של "המשימה: אמזונס" ב-makoTV