בכוכב נולד לדורותיה עברו לא מעט חיילים וחיילות מוכשרים, שהצליחו למצוא את הזמן לצאת מהבסיס המאובק והגיע לאודישן. אצל חלק מהם זה התחיל ונגמר שם, ואילו חלק הגיעו רחוק מאד. לכבוד יום העצמאות כוכב נולד מצדיעה לחיילים ואתם מוזמנים להיזכר בשלושה מאותם מתמודדים, שהגיעו לאודישן ישר מהבסיס ונשארו עד הגמר, לא פחות.

החיילת נינט טייב:

פז"מ בכוכב נולד: אחת ממקימות היחידה

מור"ק: אין אחד שמגיע לכוכב נולד ולא שמע על המבצע המושלם של נינט, שבלטה בשטח לכל אורך הדרך: מהאודישן הראשון אליו הגיעה במדים, ובו ביצעה את "ילד אסור ילד מותר",  ועד הביצוע הרוקיסטי והבועט ל"ים של דמעות", שאיתו היא לקחה את הגמר הגדול בניצנים. 

טיפ של אלופים: באתי, ראיתי, ניצחתי.

החייל הראל מויאל:

פז"מ בכוכב נולד: חייל מילואים ותיק ולמוד קרבות

מור"ק: גם הראל היה מתמודד חזק, שבלט לאורך העונה השנייה. זכורים במיוחד האודישן שלו עם השיר "אהבה קצרה", והביצוע הסוחף והמדויק לשיר "משאלה", אך כמובן שהראל מויאל תמיד יזכר בזכות ההכרזה של צביקה הדר: "מהפך", לאחר שבניגוד לכל התחזיות הראל מויאל גבר על הראל סקעת ועם השיר "שימי נר על החלון" ניצח את העונה השנייה.

טיפ של אלופים: זה לא נגמר עד שזה נגמר.

החייל עידן עמדי:

פז"מ בכוכב נולד: משוחרר טרי

מור"ק: עידן עמדי זכור לכולנו כפייניליסט העונה הקודמת. עוד בשלב האודישנים השופטים התקשו להסתיר את התלהבותם מהחייל המחוספס בעל קול הזמיר, ואף כינו אותו "לוחם ששר". במסגרת שירותו החייל עידן עמדי גרם לאין ספור בנות לשיר איתו וללא פחות בנות גם להתעלף מהתרגשות.

טיפ של אלופים: חייל, שפר הופעתך!

הטירונים הטריים

העונה נערכו אודישנים בבסיסי צה"ל עצמם. רותם כהן הוא החייל היחיד שהצליח להיכנס ליחידה, אך חיילים מוכשרים  רבים ניסו את מזלם והצליחו לרגש אותנו. כל הכבוד לצה"ל!

>>כוכב נולד, רביעי ושבת ב-21:00

>> רוצים להכיר את הנבחרת טוב יותר? קבלו את ההופעות שלהם