מתגייסים 2011 תמר יהלומי (צילום: עודד קרני)
יהלומי. לא אשמה | צילום: עודד קרני
פחות מיממה לאחר הטלטלה שספגה העונה הנוכחית של "כוכב נולד" בה נחשף ניסיון להשפעה על תוצאות ההצבעות, וקודקודי התוכנית משתדלים לחזור במהירות לשגרה.

אחרי עונה מוצלחת במיוחד וקצת יותר משבוע וחצי לפני מופע הגמר, הדרמה היחידה שצריכה להתנהל היא על הבמה המרכזית ולשם מנסים לכוון את הבאזז.

"ברור שזה מאוד מבאס כל מה שקרה עם הגילוי של הניסיון להשפיע על תוצאות התוכניות", מאשר יואב צפיר הבמאי ועורך התוכנית. "אנחנו מאוד לא אוהבים להתעסק בדברים האלו. 'כוכב נולד' היא תוכנית טובת לב שעוסקת במוזיקה ושמחה וברור שאני לא אוהב את כל מה שקורה ועוד שבוע וחצי לפני הגמר. יש לנו עונה נהדרת ואנחנו לא צריכים את כל הספינים והדיבורים המיותרים שהדבר הזה יוצר".

כמה הגילוי של הדבר הזה היה קשה עבורכם?
"זה היה מאוד קשה אבל ברגע שגילנו את זה לא הייתה לנו ברירה והיינו חייבים לפעול כמו שפעלנו ולהחזיר את המתמודדים שהודחו ולתת להם עוד הזדמנות. אנחנו עושים צדק וזה מה שצריך לעשות".

מה בעצם הולך להיות בתוכנית הקרובה?
"ברביעי יהיו שני סיבובים כאשר בסיבוב הראשון אורטל, לירון, נדב אסף ותמר יתמודדו על כרטיס לחצי הגמר כשרק אחד מהם יעלה. בסיבוב השני שאר חברי הנבחרת שנשארו יתמודדו על הכרטיס השני כאשר אחד מהם יודח".

אין תמונה
צפיר. לא צריך ספינים

איך הגיבו המודחים להזדמנות השנייה?
"ברור שהם שמחים שיש להם עוד הזדמנות אבל כמובן שזה לא אירוע משמח וקל עבור כל אחד מאיתנו. המקרה הזה לא פשוט אבל לפחות עשינו פה צדק וניתן להם את ההזדמנות להוכיח את עצמם ללא שום הטיות".

בעוד שהמתמודדים שכבר הלכו הביתה זוכים לגלגל הצלה בלתי צפוי, מי שעוד תנסה להגיע לחצי הגמר מהסיבוב הראשון היא תמר יהלומי ששמה כמובן מככב בכל הפרשייה המדוברת. "ליבי יוצא עבור תמר והיא בעצם הקורבן האמיתי של הסיפור הזה", צפיר מדגיש. "היא נקלעה לתוך הסיפור הזה בעל כורחה וזה לחלוטין לא פייר. היא בכלל לא קשורה לדבר הזה וצריך לחוש רק אהדה כלפיה. אנחנו עוד לא יודעים מי האשמים אבל תמר בהחלט עוברת ימים לא קלים ואנחנו מחזקים אותה כמה שרק אפשר".

איך אתה צופה שהיא תופיע ביום רביעי?
"היא צריכה לעלות על הבמה ולהילחם על המקום שלה ללא שום קשר למה שהיה. תמר היא זמרת מוכשרת שנמצאת פה בזכות ולא בחסד ואין לי ספק שהיא תביא לבמה את ההופעה הכי טובה שהיא יכולה לתת".

>> פפראצי: בר רפאלי והחבר החדש