צביקה הדר ויואב צפיר חשפו אמש לראשונה פרטים חדשים: העונה, שתתחיל ברביעי הבא, תשודר פעמיים בשבוע בימי רביעי וחמישי. לאחר כניסת הנבחרת המגובשת לאולפן יעבור השידור לימי חמישי ושבת, ואז גם יתחילו הספיישלים הגדולים עם אומנים אורחים כמו שרית חדד, יהודה פוליקר, רמי קליינשטין, דני סנדרסון, ועוד לא מעט הפתעות.

בנוסף, התגלה לצופים כי רק לפני שעות אחדות סיימה ההפקה להרכיב את הנבחרת שתלווה אותנו במשך כל העונה. וזאת לאחר שהשנה הגיעו לאודישנים כמות מתמודדים עצומה שלא נראתה כמוה בשבע השנים הקודמות של כוכב נולד. חידושים נוספים נחשפו גם בגזרת השיפוט: פבלו רוזנברג הצטרף השנה לצוות השופטים של כוכב נולד. בהמשך סיפרו הדר וצפיר גם על מסע השופטים לברזיל לחיפוש כשרונות והבטיחו כי לא חזרו בידיים ריקות.

השופטים של כוכב נולד (צילום: אלעד וייסמן)
בקרוב הקסם חוזר. נבחרת השופטים של העונה | צילום: אלעד וייסמן
אודישן באמצע יום העבודה?

תקדים נוסף בעונה השמינית יהיה "האודישן בהפתעה". חלק מהאנשים שנרשמו לאודישנים זכו לביקור מפתיע ומצולם של השופטים במקום העבודה, בקולנוע, בחדר כושר, ובעוד מקומות בלתי צפויים, וקיבלו הודעה כי האודישן שלהם מתרחש עכשיו. בהמשך הערב נחשף גם הפרס הגדול: השנה יזכה הכוכב הנולד לאלבום בכורה, שיופק על ידי לואי להב בכבודו ובעצמו וכן יקבל מלגת מחיה בגובה של 240 אלף ש"ח, שתאפשר לו להתמקד אך ורק במוסיקה שלו.

בהמשך הערב דיווחו הדר וצפיר כי העונה תוכלו לראות את המתמודדים הרבה יותר מבעבר: בשידורים חיים ורצופים ב-mako וערוץ 24 מחדר החזרות.

בקיצור יש למה לחכות