על פניו נראה כי אין הרבה מן המשותף בין יובל לב-טוב לבין יובל מרון - חוץ מהשם הפרטי כמובן. אך שני המודחים האחרונים שעזבו את הנבחרת בשבוע שעבר בספיישל בוגרי העונות הקודמות ובספיישל דני סנדרסון הגיעו לתכנית אירוח מיוחדת והוכיחו שלא תמיד הדברים הם כפי שהם נראים.

ראשית, סיפר לב-טוב על התחושות אחרי ההדחה: "הקהל שלי הוא הכי מפרגן בעולם אבל לא הכי מסמס", אמר והוסיף: "לא הייתה לי שום בעיה להשתלב עם הצעירים, וזה הפלוס שלי. נראה לי גם שהח'ברה הרגישו את זה ולכן החוויה הייתה גדולה מדי".

בהמשך גם דיבר יובל על העתיד ועל התכנונים שלו להוציא סינגל, בהומור האופייני לו כמובן: "אני בינתיים לא יכול לתת פרטים. אבל זה יהיה או רועש או שקט".

יובי: "לא הפריע לי ששמו את המראה בפרונט"

לאחר מכן, הוכיח יובל מרון מדוע קיבל את הכינוי "יובי-חיובי": "בדרך כלל אנשים מתקשים להתחבר לחיוביות, גם בארץ וגם בעולם, אז אני שמח שאצלי זה עבד". בנוסף, התייחס יובי גם לתדמית הילד היפה שדבקה בו ולשאלה האם בסופו של דבר נפגע מכך: "לא הפריע לי ששמו את המראה בפרונט ולא את השירה. ההפקה עוטפת כל מתמודד בצורה המתאימה לו ביותר, וכנראה שזה דווקא עזר לי", סיפר.

הנושא הבולט עליו יש הסכמה בקרב המודחים קשור אל העבודה עם האמנים האורחים - החל מאייל גולן, דרך קרן פלס ומירי מסיקה ועד יהודה פוליקר וסנדרסון: "לא האמנתי שזה קורה", אמר יובל. "הערות מהאורחים שהופענו איתם נתפסות אחרת מאשר הערות של חברים בבית למשל", הוסיף יובי, "ולכן זה עזר לנו מאוד להתקדם".

כוכב נולד, ימים רביעי וחמישי בשעה 21:00

בואו להיות חברים של כוכב נולד בפייסבוק

צפו בכל מה שקורה בחדר החזרות בשידור חי

הפרקים המלאים של כוכב נולד לצפייה ישירה ב- mako vod