משדר "כוכב נולד - לתת באהבה" הפגיש על הבמה את בוגרי כוכב נולד, חברי נבחרת העשור ואמנים רבים מהמוזיקה הישראלית. אחד הדואטים שנוצרו היה צריך לקרות כבר לפני זמן רב: נינט טייב ולהקת "היהודים" עם השיר "קח אותי".

נינט והיהודים – קח אותי (תמונת AVI: mako)
נינט על הבמה. סוגרת מעגל | תמונת AVI: mako

כזכור, בעונה הראשונה הצליחה נינט להרעיד מדינה שלמה עם הגרסה שלה לבלדת הרוק הבועטת. בסופה של עונה עונה היא כמובן זכתה בתואר הכוכב הנולד הראשון ומאז עברה לא מעט שינויים, אך אין ספק כי הדואט עם היהודים הוא סגירת מעגל מרשימה.

כוכב נולד - לתת באהבה (תמונת AVI: mako)
צביקה על במת "לתת". דואטים מכל הלב | תמונת AVI: mako
לתת למען משפחות נזקקות

המשדר המסורתי של קשת וארגון "לתת" מתקיים זו השנה השישית ועומד בסימן עונת העשור של "כוכב נולד". את המשדר, שמטרתו גיוס תרומות של ארוחות-חג למשפחות נזקקות, הנחה צביקה הדר והשתתפו בו מתמודדי העונה ובוגרי התכנית לדורותיהם שביצעו כאמור דואטים עם אומנים מהשורה הראשונה במוזיקה הישראלית.

מלבד נינט והיהודים, עברי לידר ומרינה מקסימיליאן בלומין-קרני ביצעו את שירו של לידר "מישהו פעם",  ארקדי דוכין ושי גבסו שרו את "בדקה אחת שפויה" של "החברים של נטאשה וגם נתן גושן ודיאנה גולבי, הראל סקעת ודודו אהרון, משה פרץ ומישל כהן זוכה העונה הראשונה של "בית ספר למוסיקה" ושירי מימון ונבחרת העשור של "כוכב נולד" לקחו חלק במשדר.

>> "כוכב נולד - לתת באהבה": המשדר המלא לצפייה ישירה ב-makoVOD