רוני דלומי השקה (צילום: עודד קרני)
רוני. שמחה לחזור למסדרונות כוכב | צילום: עודד קרני

שמונת הגדולים של כוכב נולד מקבלים הזדמנות ללמוד מהטובים ביותר: זוכת העונה השביעית, רוני דלומי, מתארחת על הבמה ואף מבצעת את הסינגל החדש שלה "תחזיקו" - אחד מהשירים הכי מושמעים ברדיו בשבועות האחרונים.

"בכל פעם שאני מגיעה למסדרונות של כוכב נולד הדם שלי מתחיל לזרום בצורה אחרת", היא אומרת. "זה הכי מרגש אותי ואני הכי שמחה לחזור, בכל קונסטלציה. אפילו אם זה היה רק להיות מאחורי הקלעים".

מה השתנה בכוכב נולד מאז העונה שלך?
"אני חושבת שהלב של התכנית נשאר זהה. מדובר באנשים שיש להם תשוקה למוזיקה ולבמה והם באים להילחם על החיים שלהם ולעסוק בזה אחר כך יום יום".

טיפ מאחת שזכתה

הערב לא תהיה הפעם הראשונה של רוני עם נבחרת עונת העשור. כבר בספיישל הבוגרים היא פגשה את איטן גרינברג, עליו הרעיפה המון מחמאות: "הוא לא מאבד את עצמו, הוא בפוקוס, הוא מגובש מוזיקלית ברמה שאני לא הייתי", סיפרה.

המתמודדים בנבחרת מאוד צעירים. את חושבת שזה יתרון?
"מבחינתי אין דבר כזה צעיר מדי. הגיל לא משחק תפקיד, אבל הם צריכים לקחת את הדברים בפרופורציות. אני לא חושבת שהם יותר מנוסים אלא דווקא יותר מודעים - למרות שגם בעונה שלי ידענו למה אנחנו נכנסים ובאנו ערוכים לכל תפנית אפשרית".

איזה טיפ את יכולה לתת להם?
"העיקר הוא לקחת אחריות על בחירת השיר, לתת את המאה אחוז ואת מה שמייצג אתכם בצורה הטובה ביותר. כדי שלא משנה מה יקרה לא תצטערו על זה אחר כך".

מי לדעתך יגיע לגמר?
"זו עונה שאין בה פייבוריט מוחלט ואני בעצמי עדיין מפענחת את המפה..."