איטן גרינברג פוגש את רוני דלומי (תמונת AVI: mako)
איטן. יפגוש הערב שוב את רוני דלומי | תמונת AVI: mako

מאז שלב מחנה האימונים לא קיבלו חברי הנבחרת של כוכב נולד הזדמנות להראות לנו אילו שירים הם באמת אוהבים. אחרי הספיישל הים תיכוני, זכרון הילדות, ביקור הבוגרים וספיישל אתניקס הבלתי נשכח יעלו הערב על הבמה שמונה מתמודדים עם ביצועים אישיים לחלוטין.

בנוסף, תבקר בעונת העשור לא אחרת מאשר רוני דלומי - הזוכה הגדולה של העונה השביעית. היא תעלה על הבמה ותבצע את אחד מהלהיטים שלה, ותתן כמובן עצות וטיפים למתמודדים הצעירים.

אז מה כל אחד מהשמונה ישיר הערב? הרשימה המלאה וכל הפרטים לפניכם:

איטן גרינברג עם שיר מקורי

את הייחודיות של איטן זיהו השופטים כבר באודישנים. הערב, ובשידור חי מול כל המדינה, הוא יבצע שיר מקורי שהוא בעצמו כתב והלחין. שם השיר הוא "אדם ארעי בעולם" ואיתו ינסה איטן להמשיך לשלב הבא.

רן שפיר עושה אביתר בנאי

בסגנון הים תיכוני רן שפיר שולט ללא עוררין. עבור ספיישל בחירות המתמודדים הערב ינסה רן סגנון מעט שונה ויבצע את השיר "יש לי סיכוי" שכתב והלחין אביתר בנאי.

שרון קידושין חוזרת לאודישן

בפעם הראשונה בה הופיעה מול השופטים בחרה שרון בשיר "איסלנד" של שלמה ארצי. הערב היא תנסה לסגור מעגל ותשיר אותו שוב, והפעם לא רק מול השופטים בחדר קטן ואינטימי.

אניטה גסין עם נתן גושן

אניטה כבר התוודתה בעבר על הסימפטיה שלה לנתן גושן. הערב היא לוקחת את זה צעד נוסף קדימה, ותבצע את "עדיין ריק" שגושן כתב והלחין בעצמו.

הדר עמרם חוזרת מגן עדן

את הלהיט "הייתי בגן עדן" ששרה שרית חדד, כתב אהוד מנור והלחין שמעון בוסקילה אין מתמודד שלא חולם לבצע. הקצב המיוחד והמילים המרגשות משפיעים גם על הזמרים הצעירים ביותר, והערב תנסה הדר עמרם להביא את השיר אל הפרשנות האישית שלה.

אור בן ברוך מספר סיפור אהבה

בהמשך העונה יתקיים ספיישל ארקדי דוכין אך אור בן ברוך מתכונן אליו כבר מהערב. הוא ישיר את "שני סיפורי אהבה קטנים" מתוך האלבום המופתי "שינויים בהרגלי הצריכה", שיר אותו כתבו והלחינו מייסדי להקת "החברים של נטאשה" - ארקדי דוכין ומיכה שטרית.

גם לינוי אקלה עם שלמה ארצי

שרון קידושין לא תהיה היחידה שתשיר הערב שלמה ארצי. גם לינוי אקלה בחרה שיר של אחד הזמרים הישראליים המפורסמים בכל השמנים ותבצע את "שאלתי מה קרה" מתוך האלבום "ירח" שכתב והלחין ארצי בשנת 1992.

אור טרגן חושב שזה בגללך

המתמודד שחזר בגלגל ההצלה מנסה בכל תכנית להפתיע אותנו מחדש, והערב הוא בחר את השיר "בגללך" שכתב מיכה שטרית והלחין ארקדי דוכין. האם גם אור מתכונן לספיישל ארקדי דוכין והאם זה יספיק? רק אתם מחליטים.

>> החל מהשעה 20:30: צופים בשידור החי מאחורי הקלעים וזוכים בפרסים