סיגל אלבוחר, המכהנת כ-CFO של קבוצת קשת, תמונה החל מהחודש גם למשנה למנכ"ל. אלבוחר הצטרפה לקשת לפני 11 שנים, במהלכן מילאה תפקיד מרכזי בפיתוח האפיקים העסקיים בחברה לצד מהלכי מימון, מיזוגים ורכישות. בין השאר, המהלכים העסקיים בולטים של החברה בתקופה זו היו הקמת KI, הקמת קרן השקעות וחברת החזקות ומעבר ערוץ 12 ל-7 ימי שידור. במסגרת תפקידה סיגל משמשת גם כדירקטורית בחברת החדשות ובחברות הבנות הנוספות של החברה.

סיגל אלבוחר: " אנחנו נמצאים בעידן של שינויים תכופים בשוק התוכן והטלוויזיה ואני גאה להיות חלק מקבוצה שבתוך מציאות זו משתנה ופועלת כחברת מדיה גלובאלית, חדשנית ומרובת פלטפורמות. קשת היא גוף עם אנרגיות וחוויית עבודה של סטארט אפ בשילוב עם הבנה עמוקה לאחריות הציבורית שנובעת מחשיבות התחום בו אנו פועלים. יש בארגון קבוצה יוצאת דופן של אנשים מוכשרים ומסורים עם חדוות עשיה שגורמים לי להגיע למשרד כל בוקר עם חיוך ותחושת גאווה להיות חלק מהם. אני מבקשת להודות באופן אישי לעובדים שמלווים אותי יום יום, לחבריי בהנהלת הקבוצה ובמיוחד לאבי ניר, שיודע לראות באופן מדויק את הקרוב והרחוק, את המרחב ואת הפרט, את הנקודות ואת האנשים במלואם".

אבי ניר, מנכ"ל קשת:  "המינוי של סיגל כ-CFO ומשנה למנכ"ל הוא תולדה של יכולותיה האישיות ושל והתפקיד החשוב שהיא ממלאת  בקשת, בעיקר בעידן הנוכחי, בו קשת פועלת כקבוצת תקשורת  עם זרועות נפרדות ומשמעותיות בישראל ובעולם. השינויים המהירים  בתחום, האיומים והתחרות מצד ענקי הטכנולוגיה ועוד, מחייבים  אותנו לחשיבה עסקית  וכלכלית מורכבת ויזמית ובכך, בין השאר, הוכיחה סיגל את יכולותיה ואת ראייתה הארגונית הרחבה. באופן אישי ואחרי שנים של עבודה משותפת, אני שמח לראות את הצמיחה המקצועית והאישית, ומודה לסיגל על ההתקדמות העסקית של הקבוצה ועל התרומה המשמעותית להתפתחות ארגון."