הימים האחרונים בישראל לא קלים, בלשון המעטה, וכנראה שגם אתם צמודים רוב היום לדיווחי החדשות. המלצה שלנו – תפרגנו לעצמכם הפסקה קלה ותתפנקו בבינג' המושלם שסידרנו לכם כאן. אז עכשיו חברים הגיע הזמן להרפות קצת מתמיר סטיינמן, ואנחנו יודעים שזאת משימה לא פשוטה בכלל, אבל מה לא תבואו לדייט עם משיח או איצקו?

 להיות איתה

2 עונות

חד משמעית הסדרה שתגרום לכם להידבק לספה עם סיפור אהבתם חוצה המעמדות של נועה הולנדר (רותם סלע), סלברטיאית סוג א', ועמוס דהרי (אביב אלוש) - אופה פשוט מבית ים. לא נמשיך כדי לא לעשות לכם ספוילר לסדרה ההיסטרית - כי לגמרי הגיע הזמן שתצפו בסדרה שתגרום לכם להתאהב, להתרגש ולהיקרע מצחוק. שלא תגידו שלא ידעתם - העונה השלישית כבר בדרך אז למה אתם מחכים?

וילון להיות איתה עונה 2 פרק 2 (עיבוד: קשת)
להיות איתה | עיבוד: קשת

>>לצפייה בסדרה להיות איתה

 סברי מרנן

6 עונות

מה יותר כיף מאשר לצפות בסדרה טובה ומצחיקה? לצפות בסדרה האייקונית שמלווה אותנו כבר שנים רבות בערבי שישי ומצילה אותנו מדודות חטטניות שלא מפסיקות לשאול שאלות. קדימה, למה אתם מחכים? רק לפני שאתם מתחילים, תחשבו טוב באיזה צד אתם, כי עם ריקי לא מתעסקים.

סברי מרנן (צילום: מתוך סברי מרנן, שידורי קשת)
סברי מרנן | צילום: מתוך סברי מרנן, שידורי קשת

>>לצפייה בסדרה סברי מרנן

 ישמח חתני

עונה 1

צפייה ב"ישמח חתני" מעבירה אותך את כל קשת הרגשות. סיפורם של בני הקהילה המקומית בשכונת הבוכרים בירושלים, גורם לצופה להתרגש, לצחוק, לכעוס, להתאהב ובעיקר להבין את כוחה של סולידריות ואחדות קהילתית.

ישמח חתני (צילום: דורון עופר, קשת 12)
ישמח חתני | צילום: דורון עופר, קשת 12

>>לצפייה בסדרה ישמח חתני

 רמזור

4 עונות

שלא יהיה פה בלבול חלילה, רמזור היא סדרה קומית בחסד עליון. לא בכדי היא זכתה לאינספור שבחים ופרסים, ואף הייתה לסדרה הישראלית הראשונה שזכתה בפרס האמי הנכסף בקטגוריית "הקומדיה הרומנטית הטובה ביותר". רק אזהרה קטנה לאלו שמתחילים בבינג' - זה לגמרי ממכר וממש לא משנה כמה פעמים כבר ראיתם את שיחות הספסל הקורעות של איצקו, חפר ואמיר. יאללה למה אתם מחכים, לא חבל שירד לכם הדופק? תתכוננו לתופעות לוואי של כאבי בטן ולחיים תפוסות.

פספוסי רמזור (תמונת AVI: מתוך רמזור)
רמזור | תמונת AVI: מתוך רמזור

>>לצפייה בסדרה רמזור

משיח

 2 עונות

באולם האירועים הזה כנראה שלא תרצו לקיים חתונה, בריתה ואפילו אסיפת הורים - אבל בהחלט תרצו לראות מה קורה כשמנסים. אם לרגע חשבתם שסיגרים, פסטלים וסלטים משנות ה80 עברו מן העולם, עוד לא הכרתם את האורחן הכושל של משיח. בעל האורחן הנוראי בכל הזמנים שיגרום לכם לבכות ים של דמעות - מצחוק.

משיח פרק 2 (יח''צ: קשת 12)
משיח | יח''צ: קשת 12

>>לצפייה בסדרה משיח

הנחלה

 עונה 1

מה קורה כשמשפחה שמגדלת אבוקדו במושב מנסה לעשות אקזיט מהנחלה המשפחתית? תופתעו לגלות איזה פתרונות יצירתיים צצים כשמנסים לצמצם חובות. מילה שלנו, סדרה בכיכובם של שלמה בראבא, נלי תגר, משה אשכנזי, שני כהן וארז שלם זה בדיוק מה שאתם צריכים עכשיו כדי להפיג את המתח.

פרק 18 22.01.21 (צילום: מתוך "הנחלה", קשת 12)
הנחלה | צילום: מתוך "הנחלה", קשת 12

>>לצפייה בסדרה הנחלה

זה לא הגיל

2 עונות

סדרה מלאת תשוקה והומור, המגוללת את סיפור אהבתם של עורכת דין גרושה עם שלושה ילדים ומדריך גלישה הצעיר ממנה בכמעט שני עשורים. תחילה, השניים מסתירים את הקשר הרומנטי, אך לאחר שהוא נחשף הם נאלצים להתמודד עם תגובות לא חיוביות מהסביבה. דרמה קומית מעולה שתיתן מענה נפלא לרומנטיקנים שבינינו.

טליה מקבלת תואר עובדת מצטיינת (צילום: מתוך "זה לא הגיל", קשת 12)
זה לא הגיל | צילום: מתוך "זה לא הגיל", קשת 12

>>לצפייה בסדרה זה לא הגיל