ימי הקורונה סיפקו לאמנים בישראל ומסביב לעולם אתגר מורכב במיוחד: לקיים הופעות ללא נוכחות קהל. בכל מה שקשור להופעות סטנד אפ, שמשלבות תקשורת ישירה עם הקהל שגם הופך לחלק בלתי נפרד מהמופע, האתגר הזה מורכב אפילו יותר. רותם אבוהב החליטה לעקוף את המכשול הזה בדרך יצירתית והופיעה מול חולי הקורונה השוהים בימים אלו בבידוד במלון דן פנורמה בתל אביב.

במופע, שישודר הערב (אחרי החדשות בקשת 12), אבוהב מספרת על שגרת החיים החדשה שלה בצל התפשטות הנגיף. "כל היום אני הולכת ועושה קניות. עושה קניות, חוזרת, הולכת, עושה קניות", סיפרה לקהל, אותו ראתה רק דרך חלון זכוכית שחצץ ביניהם מטעמי בטיחות.

מופע הסטנד אפ של רותם אבוהב (צילום: נאוי פרו)
מופע הסטנד אפ של רותם אבוהב | צילום: נאוי פרו

בשלב זה, אחת מהצופות בקהל לא הייתה יכולה עוד לעצור את עצמה ופרצה בהתקף צחוק בלתי נשלט – מה שגרם כמובן לאבוהב לחשוד שמדובר בקוצר נשימה, תסמין שמאפיין את המחלה. "היא צוחקת או שהיא לא?", תהתה אבוהב, אבל אז חשדה בגורם אחר: "זה לא קוצר נשימה. זה מה שהכניסו לה בחבילות היום".

ההופעה המיוחדת, שהופקה על ידי נאוי פרו, התאפשרה הודות לשיתוף הפעולה בין צוות המלון ואנשי פיקוד העורף. כאמור, זהו למעשה המקום היחידי בישראל בו מותרת התקהלות בימים אלו, מה שהפך את המופע הזה למיוחד אפילו יותר.