קרן טרנר הייתה מנכ"לית המשרד של ישראל כץ והאדם הכי קרוב אליו. יחד עם שאול מרידור, שעמד בראש אגף התקציבים, הם היו הצמד החזק של משרד האוצר, עד שהם לא יכלו יותר. במהלך המשבר הכלכלי החמור שאיתו מתמודדת ישראל, הם החליטו להתפטר, בזו אחר זה. הערב, בתוכנית "עובדה", יספרו לעמרי אסנהיים על מה שראו בחדרים הסגורים. לגבי טרנר, חושף אסנהיים כי השר למשל משפיל אותה בישיבות ואומר: "את לא מבינה כלום, את לא רוצה לעשות כלום", ואף האשים אותה בהאשמה חמורה, כאילו מונעת מטעמים אישיים ורוצה להחזיר את הלימודים לגילאי 0-3 על מנת להקל על מצבה המשפחתי בבית.

טרנר: "כל פעם יצאתי מהחדר ואמרתי 'זה לא אמור להיות ככה'. חשוב מאוד שאנשים יבינו מה קורה פה. נחצו כל כך הרבה קווים אדומים, שאני לא יודעת אם אי פעם כבר נוכל להחזיר את הגלגל אחורה. קורים דברים שבחיים לא חשבנו שיקרו".

הבוקר, לאור התחקיר שעתיד להתפרסם הערב, השר כץ יצא במתקפה חסרת תקדים כנגד טרנר, שאותה הביא בעצמו למשרד האוצר. בין היתר, אמר בריאיון לאתר וויינט: "נכון שהיה לי סנטימנט אישי כלפיה ונכון שראיתי חשיבות רבה בעובדה שקידמתי אישה צעירה, שאגב בנתה את חייה המשפחתיים בעבודה לצידי – התחתנה, ברוך השם ילדה ילדים – אבל כשזה היה מול המשימתיות של לעשות את הדברים – הייתי חייב אני לעשות אותם. נתתי לה הזדמנות מגיל צעיר כי חשבתי שראוי לקדם מי שיש לו כישורים, והיא גם אישה. אני פעמיים לקחתי אותה לתפקידים בחופשת לידה". ההתקפה גררה תגובות רבות, בין היתר של ח"כ מירב מיכאלי שאמרה: "שר אוצר באמצע משבר כלכלי עצום אומר על אישה דברים שלא היה חולם להגיד לאף אחד מהקולגות שלה".

הערב, ב"עובדה", קרן טרנר תחשוף לראשונה כיצד נראתה באמת העבודה לצידו של השר כץ, אלו דברים ראתה בחדרים הסגורים שהיו מבחינתה חציית קו אדום ומה היה הרגע ששבר אותה.